Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább mélypont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább mélypont, ahonnan még sikerült megmenteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Utána meddig maradtatok együtt?

Ha még most is együtt vagytok, már minden felhőtlen, vagy maradt bennetek tüske?



2021. febr. 4. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kidobott mert azt hitte megcsaltam.

3 honapig külön voltunk

Aztán összejöttem egy masik sraccal amiről nem tudott.

Es pont akkor kezdett keresni mikor kezdtem rájönni hogy az uj sráccal kezd lecsengeni, valojában nekem nem jo es szerintem nem is szeret, es nem tudom merre tovább, voltaképp pont kapora jött hogy hivott az ex.


Ilyen volt a legmélyebb pont eddig nekem kapcsolatban hogy már mindketten probáltunk egymás nélkül uj életet kezdeni, talpra állni, és mindketten megbuktunk benne ugy néz ki.

Igy kb ott folytattuk ahol abbahagytuk. Volt tűz is, szenvedély szerelem is, stb

2021. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
*aztán megint nem működött, mert a kapcsolatunkban en komolyodtam ő meg nem..
2021. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok

Valszeg azert kereshetett meg ujra mert akkor jöhetett rá/derült ki, hogy nem is csaltam meg..

2021. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a kapcsolat elején, egy nem tervezett terhesség, ami vetéléssel és annak művi befejezésével végződött. Engem nagyon padlóra tett, de őt is megviselte. Az intimitás egy jó darabig nehézkes volt, féltem hogy újra megtörténik, így elzárkóztam a szextől. Együtt vagyunk azóta is, ez már több éves történet, és már túljutottunk a dolgon, a kapcsolat minden szempontból helyreállt. A - most már féjrem - nagyon türelmesen kezelte az egész helyzetet, nem erőltetett semmit, a szex terén se, azt mondta akkor lesz újra, ha én készen állok rá.
2021. febr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár eddig még sikerült.15 éve vagyunk együtt most is mélyponton a kapcsolatunk de lehet hogy én már belefáradtam és nem is akarom megmenteni.Mindig ugyanaz a probléma jön elő.
2021. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

En vagyok a feleseg, aki el akarta hagyni. Egy aldott jo ember. Szeretjuk egymast, de nem voltam soha szerelmes. Viszont nem is hianyzott a szerelem mar. Tiz evig. Aztan boritottam mindent. Illetve volna.

Megmentettem a kapcsolatunkat. Mikor tobbedszer konyorgott, maradtam. Es ekkor jott a Covid. Azota nagyon osszetartunk.

Viszont van egy gond. O nem tudja. Rohadtul boldogtalan vagyok.

2021. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 ismerős a helyzet, de 14 éve vagyunk együtt...

30 N

2021. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-osnak üzenem, bár régi a kérdés, hogy váljon!! Ne legyen boldogtalan. Még olvasni is rossz volt
2021. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!