Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek, jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, jobb lenne ha inkabb egyedul maradnek amig nem valtozik az elethelyzetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


A helyzet az, hogy nehez anyagi helyzetben nottem fel, csaladi problemakkal fuszerezve.

Felkarolt egy gazdag uzletember akinek a megoldoembere lettem es ez tart mar 5 eve.

Kulfoldre jarok es minden apro csepro vagyat teljesitem, autokat hordok be, vagy ha a kamionjait eri valami, esetleg a soforjeinek van valami nyugje akkor engem ugraszt, akar az ejszaka kozepen is, ha ugy van vasarnap is.


Nagyon jol fizet, ez a penz kell is, hogy a szuleim adossagat tudjam torleszteni, mashol nem keresnek ennyit.


Viszont teljesen megbizhatatlan a szabadidom es erre mar rament egy kapcsolatom.

A jelenlegi baratnomnek is kezd elege lenni, hogy heti 5 napot nem vagyok itthon, megigerek neki hetvegere valami programot, o rakeszul en pedig nem erek haza kulfoldrol mert kozbe jon valami.


2 hete megkert, hogy most szombaton a baratnoje szuletesnapjan tenyleg legyek ott. Ebed stb..


Ma pentek este es az egyik sofornek elromlott a kamionja.

Ha hazamegyek akkor a sofor kint tolti a hetveget meg talan a jovohet felet egy fulkeben, de inkabb azt valasztottam, hogy kint maradok kulfoldon, segitek alkatreszt beszerezni igy haza tud erni szombat estere.

Viszont igy en lekesem a baratnom baratnojenek a szulinapjat.


Mar megkaptam a magamet, undorito vagyok, nem lehet ram szamitani, gyerekes vagyok es direkt csinalom.


0-24 dolgozok, vasarnap ota kulfoldon vagyok egy autoban.

Nem furodtem, szendvicset eszek csak es gurizek.

Nem iszok alkoholt, nem jarok szorakozni es ez a megiteles rolam, hogy ram nem lehet szamitani.


Eddig minden baratnom megcsalt, mert neha masfel hetet sem vagyok otthon.


Erdekel, ha ti lennetek akar en, akar a parom helyzeteben, ti mit tennetek?


22/F



2021. febr. 5. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Noss eleg nehéz helyzet ez mert teljesen meglehet érteni hogy hajtasz es kell a pénz DE nem minden áron.

Figyelj őszinte leszek mint nő ugy írok neked

Engem is zavarna , a kevés idő amit a kapcsolatra es a partnerre tudsz áldozni

Őszintén, egy kapcsolat igy nehezen mehetne , megértem a barátnődet mert fontos legalabb is nekem az lenne hogy minőségi időt töltsünk együtt

Ez nem azt jelenti hogy null huszon négyben együtt de..egy normalis hétvégét mondjuk

Megértelek teged is mert hajtasz a pénz és a jólét miatt

Nehéz ez

Szerintem egyszer kétszer muszaj leszel vagy lennel a barátnődre szánni pár napot

2021. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

A barátnőd és exed rohadt fárasztóak. Egyszerűen villogni akar a barátai előtt, meg most komolyan: ha a munka fontos neked anyagi okok miatt, miért kéne a neked full érdektelen barátnőjét választanod?


Természetesen az, hogy te felelősségteljesen segítesz egy kollégádnak, és nem partiba mész külföldről COVID járvány idején, azt jelenti, hogy te gyerekes, önző vagy és undorító, nem azt, hogy felelősségteljes férfi, aki tesz magáért, és fontos a munkája, és nem hagy mást önző módon a sz@rban.


Tipikus példa arra, hogy a mai lányok között mennyire elterjedt a hercegnő-szindróma. Egy tökéletes férfit és tökéletes világot akarnak, és ha valami nem az ő akaratuk szerint történik, földhöz vágják magukat és hisztiznek.


Kérdezem: megéri ezt elviselni?

2021. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát most meg ne haragudj de még 1 éjszakát csak el töltök a kocsiba ha tényleg nincs más de többet nem.

Nyugtas meg hogy mikor nyitva voltak a szállás helyek akkor az éjszakákat ha nem volt meló ott töltötted és fizette a főnök ugye?

Ford Galaxyba simán lehet aludni kényelmesen,csak ki kell szedni az üléseket és rakni bele egy matracot,azt hiszem álló fűtés is van benne,na ezzel már be lehet vállalni amit te csinálsz,még hűtőt is lehet bele rakni meg gáz főzőt aztán lehet enni jókat is.

Megmondom neked őszintén más cégeknél fizetik a szállást,kaját is, ismerek ilyen embert aki ugyan ezt csinálja és ő mesélte,benzinkutaknál meg meg tudsz fürdeni pár euróért,Ausztria asfinagos parkolóba azt hiszem 1€ 15 perc.


Bocs csak ez úgy ki jött belőlem.


Ismerősömnek ez miatt a munka miatt nem működött egy kapcsolata sem,ez még kiszámíthatatlanabb mint a kamionozás mert ott legalább majdhogynem biztos hogy 2 hét meló után 2 hetet otthon lesz a másik ismerősöm.

Ezt leginkább neked kell el dönteni, hogyan tovább.

2021. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha hazamegyek akkor a sofor kint tolti a hetveget meg talan a jovohet felet egy fulkeben, de inkabb azt valasztottam, hogy kint maradok kulfoldon, segitek alkatreszt beszerezni igy haza tud erni szombat estere."


Ha jól értem volt választási lehetőséged. Tudtad, hogy a kapcsolatod szempontjából életbevágó, hogy ott legyél, de mégis inkább a munkádat választottad. Nem tudom megítélni, hogy mondhattál volna-e most az egyszer nemet. Ahogy azt sem, hogyha kicsit visszavennél a munkából, akkor mi történne. Ahogy azt sem, hogy mennyi hitele van még a családodnak.


De ahogy az előttem válaszolók is írták, így nagyon nehéz párkapcsolatot fenntartani.

2021. febr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Van szakmád amiben tudsz kicsit is hasonlóan érvényesülni? Ha nincs, nem való neked komoly kapcsolat, vagy olyat keress aki megértő, általában szintén egy szegény lány.

A földművelőnek is minden napra kijár a munka és szokott lenni párja...

Fiatalemberként most tudod letenni az alapokat és ráadásul Te elég mélyről építkezel, az a felkaroló ember úgy sejtem egy lottó ötös Neked, ne baszd el...

2021. febr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!