Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért undorodom meg attól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom meg attól az embertől, aki közeledik hozzám?

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit is azt látom, hogy bejövök a másiknak egyből undorodni kezdek, pedig előtte az is lehet, azt mondtam rá jó pasi. Kapcsolatban vagyok, szintén ez a helyzet. (Nyilván nem fogom megcsalni, csak a környezetemben ez van). Ha ölel, taszít, ha bárhogy hozzám ér, taszít. Fordított helyzetben teljesen más. Ha én kezdeményezek, nem taszít. Nem értem saját magamat.
2021. febr. 6. 08:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Menj el pszichológushoz, hátha segít.
2021. febr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Mármint a pároddal is ez van? Ha ő közelít undorodsz? Mert akkor volt valami gyermekkori traumád, amire nem emlékszel. De ez csak tipp.
2021. febr. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Erősebbek valod hozzád nem az ilyen bujos picsogos tipusok.ennyi csak
2021. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2 valóban. Volt egy közeli családtag, aki állandóan ölelgetett, de én nem akartam. De ezt nem mondanám traumának


Igen vele is ez van. Lehet vki a világ legjobb pasija, ha érzem, hogy lenne esélyem, akkor már taszít

2021. febr. 6. 09:00
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

3-as ha valaki így reagál a mögött mindig valamilyen trauma van. A kérdező valószínűleg nem emlékszik rá, de az egész teste ösztönösen reagál.


Szóval egy szimpla baráti közeledésre vagy a párja természetes közeledésére így reagál az nem természetes, az valamilyen trauma következménye.

2021. febr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akartad, és feszélyezett attól még te azt ugyanúgy traumaként élted meg. Bár a körülmények sem mindegy, milyen nemű és hogy ölelt.
2021. febr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Papám volt, sosem kötött semmilyen érzelem hozzá, halála se rendített meg. Mindig felemelt és szorosan ölelgetett, többszöris amikor találkoztam vele.

Olyan van, hogy minden szar most tör fel belőlem?

2021. febr. 6. 09:10
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Vannak srácok akiktől en is viszolyogni kezdek mikor behodoltak(becsicskultak, megvan), mig más srácokban van annyi tartás, még páromként is, hogy az ölelését megtiszteltetésnek érezzem akár.


Ezek nem trauma kérdései

2021. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Igen van olyan hogy minden szar most tör fel belőled. Évtizedekig elnyomtad. Lehet akkor beszélned kellett volna erről anyukáddal.


Ez a fajta ölelés lehet szimplán az is, hogy nagyon örült neked, de lehet másfajta is, azt neked kellett akkor érezned, de ha undort váltott ki belőled akkor elgondolkodtató.


Volt más egyéb is?

2021. febr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8-as nem érted a kérdező kérdését. Amiről te beszélsz az lenézés. Olyan típus vagy, akinek a macsó "alfa" ím típusú pasik a zsánereid, bár a macsó "alfa" hím pasik, valójában nem is alfák!


A kérdező viszont egyértelműen traumaként élt meg egy dolgot gyerekkorában, és ezzel sokáig nem foglalkozott, csak a teste nem hazudik, a test ösztönösen reagál, ha tudomásul veszi, ha nem.

2021. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!