Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodom tőle. Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom tőle. Ez normális?

Figyelt kérdés
Állandóan izzad, szex közben rámcsöpög az izzadsága, hozzám ér a vízes hónalja.. Még ha hosszú menet lenne,nem.. max 3 perc.. Irritál amiket mond. Gennyes volt a torkom beteg voltam és éreztem, hogy folyt le a genny a torkomon viszont nyelni nem tudtam,próbáltam valahogy leerőltetni, mert már a hányás szélén voltam erre: látom büfizel, érzem a reggelid.. ez olyan kiábrándító... nem is szoktam előtte .. Igénytelen is nagyon és azt hiszi, hogy ő mennyire menő.
2018. szept. 28. 09:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Ezt biztos ki akartad írni? Nyilvánvalóan nem normális, de ha extra megerősítésre van szükséged, akkor tessék: normális esetben nem így viselkedik a partnered, és szex közben sem zavarnának a testnedvei (amik megjegyzem, nekem is túlzónak tűnnek 3 perc alatt) ha annyira őszintén szerelmes lennél.
2018. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%

Úgy érzem még van remény a számomra :D... bár attól függ, hogy óvszerrel, vagy anélkül csináljátok.

Óvszerbe és nagyjából 30-40 percig bírom, de volt, hogy anélkül is bírtam egész sokáig. Bár én nem vagyok egy vadkan az ágyban, laza lightos szexet szeretem, nem volt rá panasz.

Én is szoktam izzadni, senkit nem zavart. Az se zavart, ha a lány izzadt alattam, vagy rajtam.

2018. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

Amúgy a 3 perc az marha gáz... nem tudom, egyébként ritkán nálam is van olyan, hogy egyszerűen 2-3 percig bírom. (függetlenül, hogy van e rajtam óvszer).

Nem tudom, hogy mitől van, mitől volt. De általában olyankor szerintem fel voltam fázva, vagy valami hasonló és az lehetett rám hatással.

2018. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tabit szedek,óvszerben lankad :/

El vagyok keseredve... Gondolkoztam már a szakításon is ..:/

2018. szept. 28. 09:46
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit kerestek egymás mellett?
2018. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk tinik. Én most leszek 22 ő 23, +3 éves kapcsolat. Nem hinném, hogy itt már lesz változás.
2018. szept. 28. 09:47
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi tart bennünket össze, talán a megszokás. Volt szünet, egész végig lelkiismeretfurdalásom volt amiatt és még néha hiányzott is.
2018. szept. 28. 09:48
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
O is biztos undorodik toled...eb undorodnek!😅
2018. szept. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen indorító féreggel biztos nem lennék együtt. Hogy van gusztusod egyáltalán megcsókolni?
2018. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normàlis, hogy undorodsz tőle szex közben. Ez annak a jele, hogy nektek már régen szakítani kellett volna.
2018. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!