Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha direkt becsukom a szemem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha direkt becsukom a szemem, azt kihasználnàk minden esetben?

Figyelt kérdés

Szoval exeimmel voltak olyan problémak hogy csajoztak, vagy megcsaltak, elég volt a teloba nézni meg ilyenek es mindig találtam valamit. Ami miatt folyamat idegeskedtem feltekenykedtem.


Olyan szinten elegem lett ebből, hogy képtelen vagyok rá. A kovi kapcsolatomban az sem erdekelt kik az ismerősei facen, kikkel mit irogat telon, ha elmegy épp hova lép le, amit simán tudtam tartani is mert ugyis külföldi volt es a 3.nyelven folytatta ezeket, ő meg a magyart nem értette. Szoval en is irhattam akárkinek akármit.

Igy egymás magánszférája teljesen tiszteletben volt tartva is. Mert a fene sem fog google forditozni ezerféle üzengetést :D


Csak épp...annyit én értettem a 3.nyelven, hogy lejött, hogy kibeszél a haverjaival minket/engem. Ugye ők azt hitték nem értek semmit igy előttem is simán beszélgettek amit hagytam is rendesen...


Nem ez miatt de amugy kesobb szakitottunk. Hazaköltöztem.


Es még mindig ott tartok hogy nem akarom magam kapcsolatban idegesiteni.

Azaz ismerkedem moat egy sraccal. Soha nem akarok tudni pl a face adatlapjárol se, a telefonjarol se, nem erdekel mikor kit like-ol, mihez kommentel kiket köszönget, en ebbe nem akarok "beleőrülni",hogy kvàzi keresgessem mikor figyel be egy random lany hogy uristen bókolt neki es aztan ezen témázzunk.

En semmiről nem akarok tudni semmit. Csak, hogy amig velem van velem van, ha nem akar, akkor meg szabad ember, lehet menni.



Nos de arra is gondoltam ha ezt ő le fogja vágni hogy mellettem még kb szexchatelhet is az se érdekelne..nem élne ilyenekkel az ember automatikusan vissza?


Tehát ott kell lenni nyitott szemekkel egy kapcsolatban hogy ne nézzenek hülyének?


Mert elvileg csak azt használják ki akit ki lehet..es velem elvégre ilyen formában akár "online is csalhatnának".


Annyira az a sztrájk van még bennem es ez nem mulik évek ota. Hogy NEM akarom látni/tudni kinek.mit irogat kiket köszönget en ebbe NEM akarok belefolyni, meg kicsinálni magam mégegyszer.


Es szoval ismerkedünk halad a dolog, a srác többet is akarna, volt már szex is, de én még mindig ott tartok hogy komolyan én azt sem akarom tudni mit csinál ha nincs velem, én nem akarok ezen idegeskedni. Es ez ugye neki ugy jön le egyelőre hogy azt hiszi ő maga nem érdekel. Nem tervezem elmondani neki a fentieket amugy...



2021. febr. 6. 19:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*màrmint képtelen vagyok már arra hogy bárkit is "ellenőrzés alatt" tartsak
2021. febr. 6. 19:32
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem ellenőrizni kell. Magadat kergeted a diliházba vele és el is rontja a kapcsolatot. Tudom, voltam a helyedben. Kinyírja az idegeid.

Meg ha nagyon akarnál kutakodni, akkor biztos találnál valamit, ami félreérthető és felhúzná magad rajta.

Nem tudsz jelenleg bízni és ez érthető, viszont jelenleg azzal védekezel, hogy elfordítod a fejed.

Ismerkedésnél a belső éned úgyis megsúgja, ha valami nem stimmel. Erre hallgass, ne ellenőrizgess. Esetleg egy pszichológus rendbetenni a bizalmi gondokat.

2021. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen rendben van, hogy meghagyjátok egymás magánszféráját. Ez így helyes.


A kérdés, hogy a kapcsolatokra is "nen törődömség" a jellemző?

Mert akkor könnyen lehet, hogy a másik fél tovább lép, ha látja, hogy mindent leszar (elnézést a kifejezesert) a kedvese.


Amíg nem érzed magad készen lelkileg, nem kell kapcsolatban lenned senkivel. Pihenj egy kicsit.


Továbbá érezni fogod, hogy kiben bízol. Kiben bízhatsz. Akkor nem fognak feljönni kételyek. Ha igen, akkor is tudod, hogy megbeszélheted vele minden túlkapás nélkül.

2021. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tényleg igen a belső megérzések. Azokat szoktam követni.


Csak azt nem tudom hogy ezzel hogy elforditom a fejem nem e pont én fogom azt generálni is hogy határokat szegjenek akkor..

2021. febr. 6. 20:41
 5/13 A kérdező kommentje:

Az exem(a külföldit) nem riasztotta el az, hogy nem kerdeztem pl azt sem, hova megy.ugy megjegyezte egyszer, hogy nem ért néha, hogy egyszer hűvös kimért vagyok, es egyszer nem, miért lehet, nem reagáltam erre neki.., es nem kezdett ezen agyalni. Nem okozott gondot.


Szerintem ez sracoknal nem okoz fennakadast.

A mostani srácot meg sajna mintha bántaná, de szerintem max egot sértek csak, nem a "szivét"

2021. febr. 6. 20:45
 6/13 A kérdező kommentje:

De erre neki(a mostani srácnak)azt mondtam hogy ne ertsen félre nem arrol van szó hogy ő maga nem érdekelne csak nem gondolkodok mostanában jozanul elég az érzések meg ami van nem agyalgatok olyanon hogy ki ő mit csinál ha nem vagyok mik kik veszik körbe.

Egyelőre elfogadta.

2021. febr. 6. 20:48
 7/13 A kérdező kommentje:
Szoval kamuztam jah:(
2021. febr. 6. 20:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy olyan férfiakra buksz, akik ilyenek. Tudatosan keress olyat, aki nem ilyen. Persze könnyű ezt mondani.


Meddig tudod megjátszani magadat?!

2021. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Meddig?

Exem mellett es szakitás után sem tudta meg az ex rolam ezt.

Meg ez valahogy folyamatot is inditott.

Az erdektelenségem miatt kezdett tesztelgetni.

Pl veszekedéseknél (amikor en pl nem veszekedtem csak ő en maradtam "pokerarc")néha provokáciobol bevágott olyanokat, hogy mutassam be a kollegaimnak (nem vittem soha a kollegás összejöveteleimre akik javarészt csajokbol álltak), mert szeretne pár csajt megismerni hm hm, célozva arra, hogy beprobálkozna másoknál(magyarán probált valahogy kihozni a sodrombol a miatt hogy nem mutatom őt be mert ez őt zavarta ftekeny lehetett talán elvegre pasik is vannak)szoval amikor ezt mondta hogy érdekelnék a csaj kollégáim, én csak annyit mondtam neki röhögve, hogy hidd el te nem tudod mit akarsz :D(ha meglátná mennyire rondák meg debellák, akkor nem mondana ilyeneket az biztos :D), erre azt mondta hogy De! Tudja mit akar (azaz csakazért is fájdalmat akarna okozni és kiváltani belőlelm azt hogy nem leszek én közömbös/erdektelen sokáig)


Szoval csak annyi lett az egészből hogy zavarta a közönyöm és provokálni akart hogy ki tudjon hozni belőlem valamit.


De soha nem tudta meg azt, hogy én SZÁNDÉKOSAN kizárt, hogy én magamat akarjam azon "enni", hogy kivel hol mit csinál kinek mit irogat meg féltekenykedni. Kizárt hogy kicsináljam magam.


Nem egyszer hagytam elpakolni is, de visszajött, nagy sohajjal hogy kicsinálom őt mit teszek én vele.

2021. febr. 7. 08:42
 10/13 A kérdező kommentje:
*exem mellettem sem es szakitas után sem tudta ezt meg rolam
2021. febr. 7. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!