Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lehetne újból szenvedély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetne újból szenvedélyes a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kiveszett a kapcsolatunkból a kezdeti szenvedély. Már nem érzem azt a mindent elsöprő érzést a gyomromban, de továbbra is mindennél jobban szeretem a párom. Mi élénkíthetné fel a kapcsolatunkat?

2021. febr. 8. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ez mindenhol elmúlik. Nem fognak pillangók repkedni a hasad an egy 10 éves, sőt egy 2 éves kapcsolatban sem.
2021. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

3. éve leszünk együtt idén és nekem sincsenek pillangók a gyomromban. Én se őrülök meg érte, nem vágyok minden nap a szexre, nincsenek erotikus álmaim vele, nem csókolózunk minden alkalommal mikor hazaérünk. És? Cserébe tudod mi van? Biztonságban érzem magam, úgy érzem minden nap a társamhoz érkezek haza akivel bármit megoszthatok, örül a sikereimnek, támogat a bajaimban, szeretek hozzá bújni, megsimogatni, megpuszilni, szeretek ábrándozni arról, hogy majd egyszer megkéri a kezem és vele eltudom képzelni a jövőmet is attól függetlenül, hogy a kapcsolatunk már egyáltalán nem intenzív. Mikor hasonló kételyeim voltak mint neked, beszéltem vele erről és ő is ugyanezeket mondta nekem. Azt mondta izgi volt a rózsaszín felhős időszakunk, de milliószor boldogabb most velem és semmiért nem cserélné el ezt a nyugodt kapcsolatot.


22N-24F

2021. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmitől. Megváltoztatok és kész.
2021. febr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes. Valahol a 2. válaszolóval értek egyet, a kezdeti időszak nekem sem hiányzik, szeretem, hogy nyugodtabbak vagyunk és stabilabb az egész. De nekem 24 év után is beindulnak a pillangók a gyomromban viszonylag gyakran. Pont ma délután bőgtem el magam azon, hogy mennyire szerencsés vagyok ezzel az emberrel, pedig semmi extrát nem csinált, csak gyurmázott a gyerekekkel. 😊 Nyilván nem konstans ülünk a rózsaszín felhőn, de elő-előjön a kezdeti zsongás.
2021. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Hát.. 3 éve élünk együtt. 1 éves elmúlt a fiunk. Minden nap igenyeljuk a szexet, többször is. Csokolozunk minden nap, rengeteg puszi. Reggeli készítés, alkalmanként virag, csoki stb. Együtt vásárolunk, kirandulunk, kb mindent. Ha dolgozik, kuldok neki szexi fotót, ő pedig hogy milyen hatással volt rá és igenis pillangók lesznek a hasamba,ln, úgy vágyok rá, hogy velem legyen. Flört, üzenetek napkozben stb.. Kívánom, szeretem.


Szóval ez nem az időtől függ, hanem tőletek..

2021. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

#2es vagyok.

4es, engem is sokszor meghatnak pillanatok, múltkor én azon pityeregtem el magam, hogy beteg voltam, hisztis voltam, mert napok óta otthon gubbasztottam. Vártam páromat aki 4kor végzett, fél óra az út és 6ra ért haza. Már puffogni készültem amikor elkezdett kipakolni a táskájából : vett viragot, a kedvenc teámat, csokit és hozott egy kifőzdéből főtt kaját is vacsira. Ott pityeregtem mint egy ovis, hogy ezt meg se érdemlem.

5ös. Párom engemis meglep. Minden hónapban hoz virágot, meglep apróságokkal, bújik, puszilgat. Napközben többször ír, várja, hogy hazaérjen hozzám. Együtt megyünk mindenhova, de abból sincs soha probléma, ha ő a fiúkkal csinál valamit, én meg barátnőzök. Minden nap mondja, hogy szeret.

Az , hogy nem érzek pillangókat és nem akarok minden nap szexelni nem azt jelenti, hogy nincs szenvedély és a mi kapcsolatunk rosszabb lenne mint a tietek pl. Nálunk a libidó eleve nem nagy, anno az elején is max heti 3-4 szex volt. Most átlagosan heti 2 és teljesen kielégítő nekem is, neki is. Nem mindenki egyforma.

2021. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!