Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz, hogy minden héten töltök fel képet magamról?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

Régen én elég csúnya voltam, fiúk-lányok egyaránt beszóltak, hogy csúnya vagyok, milyen a hajam, sőt, a régi párkapcsolataimban is piszkáltak, hogy ha csak a fejemet néznék azt hinnék kövér vagyok.

A lényeg, hogy adok magamra, edzek keményen, csinosan öltözködöm, stb. és kivirultam. Rengeteg bókot kapok.

Általában minden héten, van hogy többször is, teszek ki magamról képet sztoriba a közösségi oldalakra. Nem közönséges képek, nincs kint semmim, általában szelfik, vagy egész alakos(nem pucsítós, nem tükrös szelfi, semmi ilyesmi, meg nem melltartóban, bugyiban, hanem pl egy garbóban,egy szebb felsőben). Tehát visszafogottak, sok képen garbóban vagyok.

Nekem jól esi, hogy dicsérnek, és nem állandóra teszem ki, csak sztoriba, állandóra szinte semmit nem posztolok.

A páromat ez zavarja. Szerinte én biztos a férfiak miatt csinálom, holott legtöbbször inkább baátnőim meg nők dicsérnek meg, hogy csinos vagyok, nincs is sok ismerősöm, és mindenki, aki ismerősöm, ISMEREM, tehát nincsenek random rajongóim, stb.

Csak jól esik nekem ez így. Elmondtam neki is, de őt zavarja, szerinte gáz, hogy én 25 évesen heti 2x kiteszek egy szelfit, amik(elmondása szerint is visszafogott, csinos képek).

Most tényleg ekkora bűn ez? Ti hogy látjátok?


2021. febr. 9. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem gáz, emiatt kár féltékenykednie. Viszont megértheted őt is, ő másként gondolkodik erről a témáról.

Lehet, hogy az zavarja, hogy másoktól is vársz visszaigazolást, nem elég, hogy ő megdicsér.

Alapból féltékenykedő típus?

2021. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem bűn, de számomra sem lenne túlzottan imponáló. Nem féltékenységi okokból, én is szimplán gáznak tartom.


A párod viszont fogja be. Nyilván látta a közösségi oldalad, mielőtt összejöttetek, tudhatta, hogy ez szokásod, szeressen annak, aki vagy.

2021. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Beteg vagy , az biztos.
2021. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Aki azt írja, beteg vagyok: miért lennék beteg? Járok pszichológushoz, de nem gondolom, hogy hatalmas agyi bajom lenne mert kipakolok képeket.

Ha normálisan megindoklod, elfogadom.


1. Alapból nem féltékeny csak néha. Ha megjelenünk valahol ketten, akkor szoktam merészebb ruhákat felvenni, és egyáltalán nem zavarja, sőt, imponál neki. Szóval nem értem.

2. Elfogadom a válaszodat, és köszönöm az őszinteséged. Igen, ez volt a szokásom, szóval nem újkeletű dolog nálam, meg amikor megismerkedtünk, akkor volt, hogy ő is dicsérte a képeket, szóval nem valami új hóbort.

2021. febr. 9. 13:51
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem valami kisebbségi komplexusos kislány lehetsz, aki annyira függ mások visszajelzéseitől, hogy ezért érez késztetést arra, hogy magáról töltögessen fel képet.


Én eleve gáznak tartom ezeket a hülye beállított szelfiket akkor is ha valaki jól néz ki. Baromi szánalmas.

2021. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a multadbol adodoan fontos ez szamodra. Teszel erte hogy jol nezz ki es szereted ha megdicsernek.


Ezzel semmi gond nincs, szerintem a batatod meg kene ertse hogy ez neked fontos

2021. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is gáz. Legalábbis soha nem értem ezeket, akármilyen csinos valaki, mindig kérdezem magam, hogy komolyan végignézte a képeket, és ez volt a legjobb? Ezek ilyen ál-önbizalomnövelők. Olyan félelmetes kobold kinézetű kisgyerekekre írtam már oda kommentbe, hogy "jaj de cuki!", hogy nem igaz. Felnőttekre is. Amikor valaki ronda, akkor a legkönnyebb odaírni, hogy "wow de jól nézel ki!".
2021. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, kisebbségi komplexusom van, amit kezeltetek már, tehát járok pszichológushoz is, amiről tud a pasim is, más nem tud róla.

Ettől függetlenül amikor valami megdicsér, még ha csak "ál dicséret is" hatalmas löketet ad.

Viszont itt a többség azt írta, hogy gáz, szóval akkor lehet megpróbálok visszább venni.

2021. febr. 9. 14:10
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

szerintem még mindig nincs rendben az önbizalmad, hiába nézel ki jól, FOLYAMATOS visszajelzésre vágysz, nekem úgy jön le nem tudsz anélkül meglenni, rendben lenni, hogy ne kapj pozitív visszajelzést. Nem rosszból, nekem ez jön le. Szerintem sem ez a megoldás az önbizalomra. Ha elégedett vagy magaddal, akkor nincs szükséged folytonos visszacsatolásra, ráadásul úgy, hogy te "provokálod" ki. Tudom csúnya szó, nem rosszindulatúnak szánom csak érzékeltetve , hogy ha nem teszel ki sok képet, storyt, akkor nem kapsz ennyit, de nincs rá szükséged hisz rendben vagy (pontosabban lennél) magaddal.


Ha vagy valahol, suli, munkahely stb és ott spontán valaki megdícsér, szerintem az őszintébb és többet is ér.

2021. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, kisebbségi komplexusom van, amit kezeltetek már, tehát járok pszichológushoz is, amiről tud a pasim is, más nem tud róla."


Ha minden héten posztolsz, akkor de, a többség tud róla. Nekem van egy régi osztálytársam, kb. két hetente rájön, hogy lecseréli a profilképét, de akkor aznap 5-ször látom, hogy 5 féle új képet cserélgetett, ugye mindegyik megjelenik a feeden. Egy dolgot így tudok róla: nincs önbizalma.

2021. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!