Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gáz, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz, hogy minden héten töltök fel képet magamról?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

Régen én elég csúnya voltam, fiúk-lányok egyaránt beszóltak, hogy csúnya vagyok, milyen a hajam, sőt, a régi párkapcsolataimban is piszkáltak, hogy ha csak a fejemet néznék azt hinnék kövér vagyok.

A lényeg, hogy adok magamra, edzek keményen, csinosan öltözködöm, stb. és kivirultam. Rengeteg bókot kapok.

Általában minden héten, van hogy többször is, teszek ki magamról képet sztoriba a közösségi oldalakra. Nem közönséges képek, nincs kint semmim, általában szelfik, vagy egész alakos(nem pucsítós, nem tükrös szelfi, semmi ilyesmi, meg nem melltartóban, bugyiban, hanem pl egy garbóban,egy szebb felsőben). Tehát visszafogottak, sok képen garbóban vagyok.

Nekem jól esi, hogy dicsérnek, és nem állandóra teszem ki, csak sztoriba, állandóra szinte semmit nem posztolok.

A páromat ez zavarja. Szerinte én biztos a férfiak miatt csinálom, holott legtöbbször inkább baátnőim meg nők dicsérnek meg, hogy csinos vagyok, nincs is sok ismerősöm, és mindenki, aki ismerősöm, ISMEREM, tehát nincsenek random rajongóim, stb.

Csak jól esik nekem ez így. Elmondtam neki is, de őt zavarja, szerinte gáz, hogy én 25 évesen heti 2x kiteszek egy szelfit, amik(elmondása szerint is visszafogott, csinos képek).

Most tényleg ekkora bűn ez? Ti hogy látjátok?


2021. febr. 9. 13:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló leányt ismerek, ő is az instáról kapja az önigazolást. Van sajnos ilyen is a mai világban.
2021. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem bűn, de nem egészséges, az biztos. Igaz, hogy nő vagyok, a ffiak nyálcsorgatós szokásaival annyira nem vagyok képben, nekik biztos tetszik, akkor is ha nincs kirakva semmid, mert biztos bájos vagy. De én nőként nem arra gondolok ilyenkor, hogy “de csinos”, hanem hogy “jaj ne, már megint te?” És inkább kikövetem egy idő után, ugyanis a naponta ugyanabban a pózban 1 szelfi nekem baromi unalmas “tartalom”, kreativitás, élmény 0 benne, nem tetszenek az ilyenek, inkább fárasztanak. Van 1-2 ilyen lány ismerősöm nekem is, engem megmosolyogtat néha az ilyen viselkedés. Nem arra gondolok persze amikor felteszel egy előnyös képet, legyen az szelfi vagy akármi, hanem napi rendszerességgel kb. Ugyanolyat, hétköznapi ruhában, sminkben, egyedül egy béna háttérrel otthon vagy az irodában. Na de a barátod viselkedése meg megint egy más tészta, teljesen mindegy, milyen buta szokásaid vannak az interneten, nem kellene korlátoznia, meg féltékenykednie pont emiatt. Ha kinevetne, vagy mondaná hogy szerinte ez ciki, még meg is értem. De ilyen miatt féltékenynek lenni...egyezzetek meg abban, hogy abbahagyod (nem miatta, hanem magad miatt!), de

Előtte feltesztek együtt egy közöset, és akkor nem akarnak majd rádugrani az állítólagos pasik, akiktől fél, plusz te is kitehetsz egy előnyös képet. Aztán nem azt mondom hogy soha többet, de légy kreatívabb és csináld ritkábban, az önbizalomnak nem ebből kéne fakadnia.

2021. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
85%
Így kompenzálod az önbizalomhiányod. Alapvetően nem gond ez, ha ez sígíti felépíteni az önbizalmad. De ne erről szóljon az életed, ne függj ennyire mások véleményétől.
2021. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%
Én sem lennék ilyen csajjal, de nem féltekenységből, szimplán kínos lenne nekem. Nyilvánvaló, hogy még mindig másoktól várod a visszaigazolást. Ez olyan gáz.
2021. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!