Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazi úriember, de ha mérges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi úriember, de ha mérges vállalhatatlan?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a párommal.

Ha nehezet cipelek, azonnal szalad és elveszi, az ajtót kinyitja stb.

A családom is egy végtelen rendes és kedves, higgadt embernek ismeri.

Régen ha veszekedtünk előfordult hogy felemeltem a hangom, és durvábban szóltam, szólt hogy ne, nagy nehezen leszoktam erről. Szinte egy éve egy hangos szavam sem volt.

Azonban mostanában ha mérges, ő ordibál, válallhatatlanul beszél, én meg csak pislogok hogy őt ölelgettem tíz perce?

Ha számon kérem, azzal jön hogy az én hibám, tőlem vette át, holott én rég abbahagytam miatta, de ő egyre rosszabb, ingerlékenyebb.

Felelősséget képtelen vállalni, ha nyugodtan megemlítem neki a témát, elkezd ordibálni, és utána azt mondja hogy nem az ő hibája amit mondott, valakinek ki kellett hozni a sodrából..

Amúgy én még bírom a kemény szavakat, de ez a hárítás, annyira lealacsonyítja őt a szemembe, mintha kierőszakolták volna a ba*dmeget a szájján.

Mit tanácsoltok? Van erre megoldás?



2021. febr. 10. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Tyű, de ismerős ez nekem. Ne legyek vészmadár, de hamarosan kapod az első pofont, ami természetesen a te hibád lesz.

Egy megoldás van: lépj le. Jól érzed, hogy gázos a pasi. Olvass el pár cikket a bántalmazó kapcsolatokról.

2021. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy csak otthon tölti ki a dühét, rajtad.
2021. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Hmmm... én igazán nem akarom az ördögöt a faladra festeni, de akkor kezd így viselkedni az ember a másikkal, ha kiszeretet belőle (és/vagy) van valaki más a képben.
2021. febr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

A 3-assal értek egyet.

Az exemet már szó szerint az is zavarta a lebukása előtti napokban, ha ránéztem. (fodrásztól jött és ezért néztem picit hosszabban...)

Úgy leteremtett a kocsiban, hogy miért bámulom, hogy csak na. Nekem ez rosszul esett, mire ő :

,, mindig ilyen könnyen megsértődtél mindenen?! "


Másnapra derítettem ki, hogy van valaki a képben...

2021. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vagy kiszeretett belőled, vagy harmadik van a képben.
2021. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eddig tudta magát megjátszani, és mindig is ilyen volt. Kihozta belőle egy feszültebb helyzet, pl. a munkahelyén.
2021. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudja jól kezelni a stresszt. Az előző év mindenkit megviselt, ne csodálkozzál, hogy most jött ki ez. Próbálj nyugtató, stresszoldó dolgokat csinálni vele.
2021. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a legtöbb bántalmazó kapcsolat így kezdődik. "A te hibád" "te hozod ki ezt belőlem". Ketőt pislogsz és már úgy benne leszel, hogy nem tudsz egyhamar kikeveredni.
2021. febr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Exem is ilyen lett, mikor bejött a képbe egy harmadik...
2021. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne megtudmi hogy vajon mi lehet az oka a változásnak?

Munkahelyi, családi stressz? Anyagi gondok? Egyéb? Akár a harmadik bármi.


Érdemes lenne végiggondolni hogy vajon mi okozhatja, mi váltja ki, mi változott?


De az nem jó jel, ha ezt akkor se tudod megbeszélni vele, amikor totál nyugodt, mert rögtön ideges lesz. Ez nem normális.


Sőt el tudom képzelni, hogy AZÉRT lesz ideges, mert látja hogy te érzékeled hogy változás van és ez nem tetszik.


Egy biztos: én azt gondolom (és ez tényleg csak az én véleményem) hogy én akkor kezdenék el a kilépésen gondolkodni amikor már nem érzem magam jól és nem tőlem függ. És akkor lépnék ki amikor már azt érzem hogy ez többet árt mint jó és nem érzem jól magam.

2021. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!