Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom vállalhatatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom vállalhatatlanul viselkedik részegen bulikon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt. Minden rendben,de ha buliba megyünk, és részeg lesz,akkor szó szerint is,-kivetkőzik önmagából,és ez engem zavar.

Táncolunk, erre elkezd vetkőzni, mindenkit ölelgetni, stb... Ezt én nehezen viselem, és amikor ezt szóváteszem azt hiszi a féltékenység miatt. Most megint lesz egy szülinapozás,amin félek előre,hogy mi lesz... :/

Mit tanácsoltok?



2017. nov. 1. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Beszéld meg vele, hogy ne igyon annyit.
2017. nov. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Vagy szakíts, vagy vágj hozzá jó képet!
2017. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
csinálj képeket meg videót és szembesítsd vele, hogy milyen gáz
2017. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Úgy szeretem, hogy itt, a gyakorin én irányíthatom mások életét egy-egy válaszommal <3
2017. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

@Heraclius


A GYIK hatalom... ezt soha ne felejtsd el. :D

2017. nov. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Készíts fotókat és rövid videókat arról amikor iszonyat gázosan viselkedik, majd mutasd meg neki őket amikor már józan.

Ha ez sem segít neki ráeszmélni, hogy ne igyon annyit, akkor megoldásként ne menj vele többet el egy buliba se. A családi ünneplések alkalmával pedig csak addig maradj vele ott, amíg spicces, ha túllépte a határt és részeg, hagyd ott és menj haza.

Előbb vagy utóbb érteni fogja a helyzetet.

2017. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Viselkedhetne úgy mint egy felnőtt, nem mint egy tini. :D
2017. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez aztán a vállalhatatlan viselkedés... Elkezd vetkőzni és másokat ölelgetni. Ha látnád, hogy én milyen vagyok buliban, akkor arra mondhatnád, hogy vállalhatatlan, amit a barátod csinál az semmi.
2017. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Beszéld meg vele,mondjuk durva,és korlátozó alku lenne, hogyha addig nem mennétek buliba amíg meg nem ígéri, hogy legalább valamilyen szinten józan marad. Lehet, hogy tényleg kéne róla fotókat csinálnod. Ezzel picit rá is ijeszthetsz, hogy csinálni fogsz ilyen képeket, de ez már lehet, hogy ez az ijesztgetős dolog már gyerekes lenne. De az jutott eszembe, hogy lehet, hogy nem is illetek össze. Hogyha ennyire nem tudja kontrollálni magát, téged meg ennyire zavar és feszélyez.
2017. nov. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Gáz egy alak. Ha ennyire nem tudja hol a határ, akkor inkább ne igyon.

Szerintem mondd meg, hogy ez az utolsó esélye - meddig akarod még égetni magad?

Amúgy meg szaporodni fognak ezek a vállalhatatlan dolgai

2017. nov. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!