Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségeim támadtak, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségeim támadtak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy közel másfél éve vagyok együtt barátnőmmel. A minap szóba jött, hogy milyen volt az az időszak, amikor összejöttünk. Elszólta magát, hogy akkoriban egy másik srác jobban tetszett neki, és amikor kialakult közöttünk a kapcsolat, akkor az első 1-2 hónapban nem volt túlságosan szerelmes belém, szimplán csak a szex miatt maradt mellettem, és csak utána kezdett el komolyabban kötődni hozzám. Miután észrevette, hogy elszólta magát, komolyabban elmagyarázta a dolgot. Nem nagyon jöttem be neki, de mivel én hívtam el akkor randira, és nem a másik srác, ezért mondott igent. Meg hogy hónapok kellett neki, hogy belém essen. Nagyon kellemetlen volt ezt végig hallgatni, és nagyon elkezdtem magam szégyellni...


Igazán kínos volt a szitu, mert náluk voltunk, és a kijárási tilalom miatt nem tudtam már hazaindulni, így elég necces volt az éjjel. Reggel sietve távoztam is. Azóta csak ezen pörög az agyam, hogy igazából nem is én kellek neki, hanem más. Meg hogy nem tetszem neki. Eléggé megtörte ez most az amúgy se hatalmas önbizalmamat. Ő azt mondta, hogy most már csakis engem szeret, nem kell neki más.


Mindketten húszas éveink elején vagyunk.


2021. febr. 11. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. A lényeg, hogy szeret. A szerelemmel amúgy sok baj van, az pont nem a hibája, hogy néha nem azonnal alakul ki.
2021. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két megjegyzés :

- ha Téged azért hívott el randira, mert más éppen nem ért rá, már az is sokat mond.

- ha valakit beengedsz az eszedbe,akkor törölted a szívedből.


Egyébként a kétségeid részben jogosak,de meg kéne hallgatni a lányt is...

2021. febr. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Tök mindegy, mi volt akkor, MOST szeret téged, azóta is együttvagytok, felesleges a múlton rágódni.
2021. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is túl reagálod, én is igy voltam a párommal az elején, most senki és semmi kedvéért nem hagynám el.
2021. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Elmondta a csaj h az elejen nem szeretett de kozbe megszerett. Most akkor min rugozol? Szakits vele es keress masat vagy nyeld le a bekat es dugd meg a baratnodet. Szegeny csaj oszinte volt erre fel te osszeesel mint egy puhapocs. Nojj fel, az elet nem fekete vagy feher. De hat ha ez ennyire felkavart sztem mar vege a kapcsolatodnak... Tul puhapocs vagy ahhoz hogy ezutan ugyanugy gondolj ra mint eddig, mas csajt meg nem fogsz talalni joo hosszu ideig mert puhapocs vagy
2021. febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy "plátói szerelmem", amikor összejöttem az exemmel.

Nem rögtön alakult ki a szerelem, de szerettem vele lenni, tetszett külsőleg-belsőleg.

Néhány hónap alatt nagyon szerelmes lettem belé. 7 évig voltunk együtt.

Ha azt mondja, hogy megszeretett téged, akkor örülj neki és ne ezen kattogj. :)

Nehéz manapság olyat találni, akinek nincs az eszében valaki még valamilyen szinten, akár ex, akár valaki plátói.

2021. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem meg szép, szép az őszinteség, de azért ennyire közlési kényszeresnek nem muszáj lenni (mint amennyire a lány tette.)
2021. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!