Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak, ha kétségeim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha kétségeim támadtak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy 30-as nővel, az aki elejétől kezdve nagy hatással van rám. Elmondása szerint őt kevés ember fogja meg, nehéz felkelteni az érdeklődését, de én mégis lekötöm őt, érdeklem őt.

Minden olyan...mesebelinek tűnik. Most mégis kétségeim támadtak. Hiszen csak a neten ismer, olyan idilli minden és mindkettőnk lányos. Neki is és nekem is a fiúsabb lányok jönnek be inkább. Kettőnk közül mégsem fiús egyikőnk sem. Így meginogtam. Leginkább azért, hogy én neki nem leszek megfelelő és...nagyon fog fájni.


2019. júl. 13. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Kerestek egy harmadik, fiús lányt, akin majd osztoztok. Ha ez nem jön össze, akkor egyiktek rövid frizurát vágat és vesz egy bőrdzsekit... :)
2019. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Találkozzatok minél előbb, aztán eldől. Minél tovább húzzátok, annál jobban fog fájni.
2019. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
*ha rosszul sül el
2019. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég messze lakunk egymástól, egyhuzamban dolgozik még a jövő héten is végig.

Nem tudom, mihez kezdhetnék.

2019. júl. 13. 21:49
 5/5 Válaszoknélkül ***** válasza:

Én már nem hiszek a netes humbukokban, eléggé a szkeptikusság beszél belőlem, ezért is preferálnám a helyedben a személyes találkozást, még ha para is.

Ilyen körülmények között hogy oldanátok meg a talikat, ha mégis kölcsönös lesz a vonzalom és fennmarad az érdeklődés? Távkapcsolat?...

Még mindig azt mondom, ahogy lehetőség nyílik, legyen egy találkozó, akkor kiderül minden.

2019. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!