Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem a barátnőm sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a barátnőm sokkal többet ápolja az apját mint amennyit kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap minimum 1x átmegy hozzá, de van hogy többször is, kb fél óra kocsival. Mostanában eszméletlen méretű adagokat főz, és adagonként csomagol belőle az apjának és 3 naponként átviszi. Felolvas neki, múltkor elszakadt egy pólója, megvarrta neki. Mikor gyógytornája van az apjának akkor is ott van. Hétvégén hazahozza hozzánk az öreget és itt sakkoznak meg ilyesmi, elvileg azért mert kell a környezetváltozás. Kicsit már kezd zavarni hogy minden szabadidejét ezzel tölti, pedig van két testvére és egy mostoha anyja is akik ápolhatnák az apját. Ti mit tennétek a helyemben? 26F

2021. febr. 12. 07:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Mi a baja az apjának? Ha komoly, akkor teljesen érthető.
2021. febr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
rákos, de kemot kap, és azért elég sok dolgot megold egyedül
2021. febr. 12. 07:47
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos a kemo nem garantál semmit.


Én elvesztettem az apámat rákban, teljesen megértem a barátnődet. Hagyd, nem lehet tudni hogy meddig lehet még az apjával.

2021. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Jól teszi. Apja csak egy van, pasija lehet több.
2021. febr. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
Vszeg tudja, hogy ezek az utolsó közös élmémyeik. Ez nem csak ápolás ez egy búcsúzkodás. Szép lelke van a nődnek. Ha szereted legyél mellette, segítsd ebben és egy életre hálás lesz. Próbáld meg elképzelni, hogy hasonló helyzetben ha a te Anyáddal ez történne te mit tennél és neked mi esne jól a párodtól
2021. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Fél, hogy elveszíti ezért igyekszik minél több időt vele tölteni, ameddig lehet. Neked soknak tűnhet, ha úgy érzed több időt szeretnél vele tölteni mondd el neki, lehet sikerül máshonnan időt lecsípni és többet lesztek együtt. Akar aludj nála így este együtt vagytok.
2021. febr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Együtt élünk, úgyhogy ez nem gond, de így is nagyon sok időt vesz el!
2021. febr. 12. 08:47
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Tőle örökölni fog, tőled meg...max. egy herpeszt fog kapni.
2021. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Képzeld magad a helyébe: egy általad nagyon szeretett ember talán hamarosan meghal, de maga a kemo sem egy élmény.


Persze más is ápolhatná helyetted, de te nem akarnád kiélvezni azt a kevéske időt, amit még garantáltan együtt tölthetsz vele?

2021. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekem a párom felhozná, hogy miért foglalkozom a haldokló szülőmmel annyit, én azonnal az anyjába küldeném őt. De végleg!
2021. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!