Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem a barátnőm sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a barátnőm sokkal többet ápolja az apját mint amennyit kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap minimum 1x átmegy hozzá, de van hogy többször is, kb fél óra kocsival. Mostanában eszméletlen méretű adagokat főz, és adagonként csomagol belőle az apjának és 3 naponként átviszi. Felolvas neki, múltkor elszakadt egy pólója, megvarrta neki. Mikor gyógytornája van az apjának akkor is ott van. Hétvégén hazahozza hozzánk az öreget és itt sakkoznak meg ilyesmi, elvileg azért mert kell a környezetváltozás. Kicsit már kezd zavarni hogy minden szabadidejét ezzel tölti, pedig van két testvére és egy mostoha anyja is akik ápolhatnák az apját. Ti mit tennétek a helyemben? 26F

2021. febr. 12. 07:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

Remélem nem komoly a kérdés. Vagy te tényleg ennyire nulla vagy érzelmileg?

Az apja haldoklik b+. Meg fog halni. Fel tudod ezt fogni a 3 agysejteddel???

Igyekszik vele a lehető legtöbb időt tölteni, mert többé már nem fog tudni.

Jó lenne, ha nem hisztiznél hülyegyerek.

Hihetetlen hogy tényleg vannak ennyire ostoba emberek....

2021. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
Te csak az aktuális szexpartnere vagy, ő meg az édesapja.
2021. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
7%

Azért bármennyire is itt a kerdezot akarják ekézni, meg kelleen találni az egyensúlyt.

Nem csak az apa a fontos pláne ha többen vannak testvérek, mások ezt általában beosztják egymás között.


Meg ha már itt jonnek az olyan válaszok, ha az apa meghal utána a párja marad vele.

Ha aztán a pasi nyögné be, hogy most másfél évig mindennel foglalkozok de veled nem....a csaj lenne a legjobban felháborodva.


Elvakult kissé a nő.

2021. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem bulizni meg barátnőzni megy, baszki.
2021. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

kerdezonek EQ-ja nulla. arra van eszed, hogy azon pattogj, hogy foz az apjara, de arra mar nincs, h mondjuk a kerdesbe bele is ird, h miert csinalja ezt?! csak ugy mellekesen megemlited, ha rakerdeznek, h amugy rakos es kemot kap az apja. mintha full lenyegtelen informacio lenne.

mekkora egy gyoker vagy!

2021. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
Ez semmi! Majd amikor a gyereketek lesz beteg, vagy fogyatékkal élő! Na onnantól verheted magadnak.
2021. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

Nézd, Kérdező, ez egy nagyon nehéz helyzet.

Anno én is ápoltam a Nagymamámat, 2 éven át, rendesen időre kellett haza mennem, mert meg volt neki a rendszer, hogy mikor kapja a gyógyszert, mikor a vacsit, mikor alszik, mikor van vérnyomásmérés, stb.

Eleinte még ő is tudta ezeket csinálni, de segítettünk. Beteg rokont ápolni nagyon nagy lelki erő, a barátnődnek minden elismerés. Ráadásul az Édesapja. Tudom, hogy hiányolod, engem is hiányolt a párom, de ez egy olyan helyzet, ahol el kell fogadnod, hogy ez van, esetleg besegíthetsz neki, ha tudsz.

Ez mind lelkileg, mind testileg nagyon kimerítő.

Anno nekem a nagymamámban a 3 másik testvérem NEM segítettek, csak Apa meg Anya.

Ebben az esetben a barátnődnek adok igazat, hiszen az Apjáról van szó, akit szeret, és tudja, hogy rosszul van.

2021. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%

Fú de önző avgy ne haragudj. Igen, abban igazad van hogy a 3 testvérnek lehetőségekhez merten, kb egyenlő mertekben kéne segíteni.


De szegénynek az apukája halalos beteg!! Valszeg tudja, hogy nem fog sokáig élni, v legalabbis kicsi az esélye. És törődni akar vele hogy ne egy szenvedés legyen neki. Bezzeg ha a te apadról vagy bárkidről lenne szó, akkor gondolom nem lenne baj.


Ne legyel önző. Az apja! Nem tudom hogyan mondjam. Fontos neki. Természetes hogy az ember ha tud, segít a családtagjain. Pláne ha haldoklik.

2021. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem az ápolás az elsődleges célja, hanem hogy vele legyen. Lehetne akár 100 testvére is aki ápolja, akkor is látogatná.
2021. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
86%
Becsülöm a barátnődet. Jó ember.
2021. febr. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!