Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem a barátnőm sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a barátnőm sokkal többet ápolja az apját mint amennyit kéne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap minimum 1x átmegy hozzá, de van hogy többször is, kb fél óra kocsival. Mostanában eszméletlen méretű adagokat főz, és adagonként csomagol belőle az apjának és 3 naponként átviszi. Felolvas neki, múltkor elszakadt egy pólója, megvarrta neki. Mikor gyógytornája van az apjának akkor is ott van. Hétvégén hazahozza hozzánk az öreget és itt sakkoznak meg ilyesmi, elvileg azért mert kell a környezetváltozás. Kicsit már kezd zavarni hogy minden szabadidejét ezzel tölti, pedig van két testvére és egy mostoha anyja is akik ápolhatnák az apját. Ti mit tennétek a helyemben? 26F

2021. febr. 12. 07:44
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%
Örülj neki, hogy ilyen rendes nőt találtál. Az apja lehet, hogy hamarosan meghal, és akkor már "szabad" lesz a barátnőd is, vagy ha meggyógyul, akkor már nem kell neki mindennap átjárni hozzá. A kemó rettenetes, azt nem is tudom, egyedül hogy lehet elviselni.
2021. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!