Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 2 éve nincs semmilyen szexuális kapcsolatom a férjemmel?

Figyelt kérdés
Szexen kívül egy tökéletes társ a férjem. Apaként, Férjként, egy szót se szólhatok.. beszélgetünk, vannak külön . és együtt is programjaink. Nem vagyunk "besavanyodva" , nincsenek problémák abból ha bármelyikünknek is külön programja van barátokkal, megadjuk egymásnak a szabadságot, tudom hihetetlenül hangzik, de soha nem veszekszünk semmin, mindent meg tudunk beszélni, szóval kívülállóként minket mindenki az ideális párnak tart.. de azt senki nem tudja hogy a szex már nem működik... már évek óta nem.. és a 44 évemmel úgy érzem még fiatal vagyok ahhoz hogy ez ne működjön.. tanácsokat szeretnék mit tegyek? lehet megcsal? jöhetnek ilyen hozzászólások is... tanácstalan vagyok és kicsit frusztrált ilyen téren.. szeretem és azt szeretném ha minden rendben lenne :) nem is tudom mit várok a hozzászólásokból.. de jó volt leírni--

2021. febr. 14. 23:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%

Fáradt. Sok a munka. 2 év óta folyamatosan fáradt?

Hát nem tudom... Biztos nem ez az oka.

Nem voltam sok pasival, de akikkel igen azok még akkor is szexeltek volna, ha lábon lövik őket.

A férjem se mondta még soha, hogy fáradt. 17 éve vagyunk együtt.

2021. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
11 hidd el én is ezen agyalok... ő a 2. férjem... (első megcsalt ezért IS váltunk) nem akarok naív lenni.. de nála a szexhiányon kívül semmi gond a kapcsolatunkban és egyszerűen nem tudom elképzelni róla ha beleszeret másba ne szólna... egy nagyon mély barátságból indult a kapcsolatunk évekkel ezelőtt... és a mai napig úgy érzem mindent meg tudunk beszélni...ezért nehéz nekem, hogy a szex kihalt a kapcsolatunkból, és erről valóban nehéz is beszélnünk pedig az is nagyon jó volt :) a témát ő szokta hárítani... én vagyok aki beszélne róla.. őszintén? ez már a durva gondolataim egyike:D : férfiakhoz vonzódik inkább és én vagyok neki az alibi család... (de persze lehet ezt szeretné minden nő inkább hallani minthogy másik nő van a háttérben:D )
2021. febr. 15. 00:45
 13/67 anonim ***** válasza:
100%

ez az "Azt hiszem, hogy mindent meg tudunk beszelni", hat...

en is azt hittem, aztan a csajom csak lelepett egy kollegajaval...

2021. febr. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
100%
En inkabb baratdagnak mondanam ami koztetek van. En pont ellenkezoleg vagyok. A ferjemmel a heti szexen kivul semmi nem mukodik. Alig tudunk beszelgetni, mas az erdeklodesi korunk. Elgondolkodtam. Van tokeletes hazassag?
2021. febr. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
29%

"óóóó és nem olyat várok hogy csald meg keress szexpartnert és minden oké! azt a lelkiismeretem nem engedné :)"


Hát pedig sajnos ez lehet a leginkább járható út. Ha pedig megbeszéled vele, meg tudod vele beszélni, akkor lelkiismeret-furdalásnak sem kell, hogy legyen.


A leírásodból nem úgy jött le, hogy akár egy birtoklásmániás lenne, akár hogy belebetegedett volna az EÜ probléma miatti libidócsökkenésbe.


Szerintem ő boldog szex nélkül, neki így teljes az élete. Ha te biztosítod arról, hogy az új szerzeményed csak szexre kell (hidd el, férfit szexre a legkönnyebb találni), akkor akár még simán el is fogadhatja a dolgot.


De ha jól megvagytok, akkor kár lenne ezért az apróságért az egész kapcsolatot felrúgni. Ugyanakkor szex nélkül megint nem érdemes tovább folytatni, mert csak rosszabbul fogod magad érezni.


Nem marad más hátra, mint megbeszélni. Annak kockázata mellett, hogy behisztizik és elhagy vagy megromlik a kapcsolat és utána mentek szét, mert fel fogja hánytorgatni.


Esetleg titokban megcsalni, de az meg etikátlan és ha lebuksz, annál nagyobbat csattan, mert még a bizalom is összetörik.


Vagy belenyugodni, de akkor lassan emészt fel a bánat.


Ez a három opció van, több nincs. És te ismered, te tudod melyik járható a fenti kettő közül. Illetve magadat is te ismered, hogy az utolsót mennyire bírnád te elviselni.

2021. febr. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a férjed?
2021. febr. 15. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusisten.. Mintha alvajáró lennék és én írtam volna ki a kérdést. Szó.Szerint.😱
2021. febr. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
el kell döntened mennyire fontos ez neked. sokak szerint ha ez nem működik, semmi sem működik. de ha 2 éve nem szexeltél, akkor valószínűleg neked sem olyan fontos.
2021. febr. 15. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
100%

A ket ev,az nagyon sok!!Elterőek ugyan az igényeink.Vannak parok,akik elvannak akar 1 hónapig is szex nélkül.Idősebb korban, 60 felett meg van,aki már alig él nem életet.Ez még belül van az elfogadható hataron,ki így,ki úgy.Viszont nálatok ez nem opció.Gondolom előtte azért rendszeres volt .

Ha egészséges a párod,akkor itt komoly gondok vannak a hattérben.

A megcsalás is lehet opció.Ezt viszont most egyelőre tegyük félre.

Önkielegíteni szokott?

Tudom,ez így hülyén hangzik,de nagyon úgy áll a dolog,hogy valamiért elfordult tőled ilyen téren.

Mindkettőtök érdekében valahogy fel kell törnőd ezt a páncélt minél előbb,mert neked elviselhetetlen,de neki sem jó ez legbelül.A frusztráció csak szaporodik.

Ennek nem lesz jó vége,ezt már most mondom!



50F

2021. febr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
0%
Imádom az ilyen nőket kik a pénzt pénzt nézik a kapcsolatba aztán időbe saját maguk jönnek rá hogy ja jóbb lenne olyan ki az ágyba is kimutatja mit érez nem csak a pénztárcáján keresztül.
2021. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!