Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 2 éve nincs semmilyen szexuális kapcsolatom a férjemmel?

Figyelt kérdés
Szexen kívül egy tökéletes társ a férjem. Apaként, Férjként, egy szót se szólhatok.. beszélgetünk, vannak külön . és együtt is programjaink. Nem vagyunk "besavanyodva" , nincsenek problémák abból ha bármelyikünknek is külön programja van barátokkal, megadjuk egymásnak a szabadságot, tudom hihetetlenül hangzik, de soha nem veszekszünk semmin, mindent meg tudunk beszélni, szóval kívülállóként minket mindenki az ideális párnak tart.. de azt senki nem tudja hogy a szex már nem működik... már évek óta nem.. és a 44 évemmel úgy érzem még fiatal vagyok ahhoz hogy ez ne működjön.. tanácsokat szeretnék mit tegyek? lehet megcsal? jöhetnek ilyen hozzászólások is... tanácstalan vagyok és kicsit frusztrált ilyen téren.. szeretem és azt szeretném ha minden rendben lenne :) nem is tudom mit várok a hozzászólásokból.. de jó volt leírni--

2021. febr. 14. 23:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
#60 Igazából a válás lenne a megoldás, de az anyagi és egyéb okokból nem kivitelezhető.
2021. febr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet elfelezni a vagyont?

Mi az egyéb ok?

2021. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
Nem a felezés a gond, hanem a hitel. A másik ok a három gyerkőc.
2021. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha lakáshitel, azt is meg lehet oldani.

Gondolom a gyerekek már nem olyan picik.

2021. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Nem, de ha válunk, akkor mindenki éhen hal 😔
2021. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
100%
Semmi megoldás?
2021. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Egyenlőre semmi 🤷‍♂️
2021. febr. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!