Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hangulatingadozó embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hangulatingadozó embernek való párkapcsolat ? Többi lrntebb.

Figyelt kérdés

A legutóbbi kapcsolatom közel egy éve volt.

Be vallom eléggé elrontottam, közel sem szándékosan hiszen nagyon szerettem az ex barátnőmet ! Bár tovább léptem ez miatt is hajlandó vagyok kicsit tisztábban látni magam , belátni a hibám és segitséget kérni,hogyan nem rontanám ell a következő kapcsolatom.

Szóval a lényeg hogy évek óta azt tapasztalom hogy hangulatember vagyok. ("hullámzó kedélyállapotom van") ami annyit takar hogy egyszer magamba zárkózott rossz kedvem van a semmitől,aztán mint ha kicseréltek volna pont az ellentétje leszek ideig óráig.

Kimondottan unalmas személyiségű ember volnék a volt párom szerint. Nagyon rossz a konfliktus kezelő képességem is. Túl hamar kezdek ragaszkodni más iránt egy kapcsolatban, ami annyit tesz hogy mindenkivel hosszú távra tervezek. És rá görcsölök azonnal mindenre (túl agyalom,azonnal akkarom)

Valamien téren, nagy szivem van viszont még is öntörvényű makacs vagyok !

Teljesen alkalmatlannak érzem magam egy kimondottan normális hosszú távú kapcsolatra !

Mi lenne a megoldás?

Milyen nő volna hozzám illő ?


2021. febr. 15. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Párom bipoláris, és jól elvagyunk. Nemrég költöztünk össze. Van remény ;)
2021. febr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak "tiippelek",de szerelem vagy épp a szeretett is rá tesz?!

Ezzel azt akkarom megfogalmazni, hogy inkább rám unt az exem és már nem érezte azt amit !?

Lehettem én volna akkár ki ...

2021. febr. 15. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
A személyiség egésze számít.
2021. febr. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg alkalmatlan vagy normális kapcsolatra, de sajnos senki se tilthat el tőle, szóval továbbra is jogodban áll keresni egy nőt akinek tönkreteheted az életét. Bár önfejlesztéssel dolgoznál ennyit, mint önmagad mentegetésével.. Ezeken ugyanis lehet dolgozni, vannak rá terápiák, csoportok, kár, hogy derogál számodra.
2021. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Te pont olyan vagy mint te.


Állítólag van remény. :(

2021. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!