Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége miért nem értékeli a normális nőket?

Figyelt kérdés
A párom úgy érzem, kicsit sem tisztel, vagy becsül. Tanult, házias, dekoratív, visszafogott normális értékrendű nő vagyok. Ő meg már lassan úgy kezel, mint egy cselédet. Mindent beleadtam ebbe a kapcsolatba, ő meg insta nőcskéket magasztal fel, velem meg sokszor bunkó. Nem értem, hogy mitől jobbak a magamutogató üres nők, mint akiknek van értékrendjük, és a mű dolgok helyett, természetesek, visszafogottak.

2021. febr. 16. 20:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Talán mert normális férfit kellene keresni, nem egy tirpákot.
2021. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem a "férfiak többsége" csak az a terhelt akivel te együtt élsz. Gondolom ez volt a legjobb az összes közül igaz!? Költői kérdés.

Jó lenne, ha nem vennéd egy kalap alá a "többséget" sem.

Az hogy neked van egy olyan instapicsa függő szellemileg alultáplált "párod" még nem azt jelenti hogy a nagy többségnek nincs rendben az értékrendje.

2021. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%
"Mindent bele adtam ebbe a kapcsolatba" én anno ugyanitt szúrtam el, mindent megcsináltam, mindig csak én voltam aki adott. Nagyon könnyen belekényelmesednek ám ebbe a helyzetbe..a végén meg már ott tartunk,hogy én vagyok a cselédje. Aki nem ad bele a kapcsolatba, nem dolgozik érte, az felejtős. Sajnos én is túl későn kaptam észbe, de miután léptem nagyon felszabadult lettem.
2021. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%
itt nem az a lényeg, hogy magamutogató vagy vagy visszafogott. azokat az embereket nem szokták tisztelni egy kapcsolatban, akik mindig mindent megtesznek, totálisan konfliktuskerülők, a béke érdekében inkább csendben maradnak, stb. ....
2021. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
És te miért nem értékeled a normális férfiakat?
2021. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as és 4-es!

Igazatok lehet, tényleg elrontottam, hogy csak adtam és adtam, mindent megtettem...Annyira szerettem, és nem gondoltam, hogy ez lesz a vége, hogy le leszek értékelve...

2021. febr. 16. 20:47
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Mert habár mindent megteszel érte, nem vagy izgalmas.
2021. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25%
Hát bárcsak ilyen nőt találnék, de marha kevesen vannak ilyenek 18-20 éves korban...
2021. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

"nem vagy izgalmas"

Ezt kiemelném. Mindössze négy mondat a kérdéskiírás, de kétszer is szerepel benne a "visszafogott" és az "értékrend" szó, mintha egy papot olvasnék. Szóval bár a pasi teljesen felejtős, nem vagyok benne biztos, hogy a kérdezővel olyan nagy élmény az élet.

2021. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a nem normális nőkre áll fel, azért.
2021. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!