Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal? Mindig mindent elfelejti és/vagy nem érdekli.

Figyelt kérdés

Szóval ha valamivel problémám van azt közlöm vele és megkérem, legyen szíves változtatni rajta. Ilyenkor fogadkozik hogy úgy lesz. Ez eddig rendben is van, de pár nap, 1-2 hét elteltével ugyanúgy folytatja tovább mint előtte. Aztán csodálkozik hogy miért kezdek egyre jobban elhidegülni tőle. Pedig csak ilyen alap dolgokról lenne szó hogy tartson viszonylagos rendet a lakásban, ne hagyja szét a cuccait, stb. Igazán nem nagy dolgokat kérek tőle, de ez a hozzáállása kezd komolyabb dolgok felé is átgyűrűzni.

Sikerülhet valahogy normálisan megbeszélni ezeket a dolgokat valahogy? F


2021. febr. 17. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Minthogyha par honapja olvastam volna toled egy errol szolo kerdest
2021. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

A rendtartas szemelyiseg kerdese. A melankolikus tart rendet. A tobbi 3 tipus nem.


Az elfelejtes tulterheltseg miatt lehet meg.

2021. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem elfelejti, hanem szarik a dologra, és rád is.
2021. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ennyire fontos a rend, hogy ezért kiszeretsz valakiből, akkor ezzel nem sok mindent lehet csinálni.


Az általam ismert és jól működő párkapcsolatok jelentős százalékában az egyik fél mindig morog, mert a másik nem tart rendet (nagyszüleim, szüleim, tesóm, mi, unokatesók-2 db, 4 baráti pár ellentétben 2 baráti pár, másik tesó, nagynénémék (elváltak)).


A többiekről nem tudom, hogy van-e ebből konfliktus, mert nem látok bele annyira, de szerintem ez elég általános.

2021. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ti már elindultatok egy érzelmi lejtőn. Nem a "rendetlenség" miatt vagy türelmetlen, s ő sem "véletlenül" rendetlenebb. Ez csak a felszín.

Van egy fázis amikor a korábban már megszokott, ismert dolgok problémát, feszültséget jelentenek. Ti ebben vagytok most. Ha nem fordítjátok meg a trendet akkor szakítás lesz belőle.

Azt mondanám, ha nincs gyerek akkor ne agonizáljatok tovább ebben a kapcsolatban még éveket elrabolva a másik és a saját időtökből.

2021. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A #3 kissé vulgárisan fogalmazott, de teljesen igaza van.
2021. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a probléma. Rohadt idegesítő átmenni hozzá. Nálam meg nem szeret lenni, mert nincs akkora tv-m. 😃 Én meg nem vagyok bejárónő
2021. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem a párod tökéletesen megmutatta, mennyire érdekli az, hogy mit kérsz tőle, mit szeretnél.

Mondhat az ember valamit, a tettei fogják megmutatni, mit gondol valójában.

Ha valóban érdekelnéd, és szeretne javulni, akkor jobban igyekezne.

2021. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!