Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha most esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha most esküvő előtt jelenti be a párom, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Tudtam róla, hogy nem nagy gyerekpárti, de eddig mindig legalább 2 gyerekről beszéltünk jövö építés kapcsán és többször felmerült részéről a megforgalmazás, hogy "majd ha családdá bővülünk". Nem tudom, hogy miért érez így és miért most kell ezzel előjönni, mikor minden le van ütve az esküvőhőz.

2021. febr. 17. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:
#10 ez csúnyán hangzott, de igen, ez a dolga, ahogy egy férfinek meg a családját eltartani, vagy legalábbis a pénz nagyobb részét megkeresni. Én erre készültem vele 3-ik éve. Nem jó ez így és most nem is tudok mást elképzelni, mint hogy szétmegyünk.
2021. febr. 17. 16:12
 12/74 anonim ***** válasza:
29%

Tudtad róla, hogy nem gyerekpárti. Pont.


A többire valószínűleg azért bólogatott, hogy leállj a hülyeséged erőltetésével.

2021. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
92%
Egy nőnek sem "dolga" szülni.
2021. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
97%
Szakits
2021. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
43%
Igen, szakíts! Bármi áldozattal jár! Egy életet akarsz leélni ilyen álnok, áltató személlyel? Életedben azt várhatod, hogy LÉNYEGES kérdésekben mikor ver át!
2021. febr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem az a dolga.


Amúgy igen, teljesen más, ha férfi a kérdező. Mert ha férfi, és otthon akar maradni a gyerekekkel, azt mondom, igen, ő tényleg akar gyereket. De aki csak a nőnek akar hobbit csinálni, míg ő dolgozgat, az simán le fog lépni a kölykök mellől.

2021. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 Tseppkoe ***** válasza:
100%
Azért az sem rossz, ha néha elmerengsz...vajon miért pont velem...
2021. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
74%

Ennek már vége.A bnöd nem egy korrekt szemely.3 év alatt az ember ezt átgondolja alaposan,még mielött komolyra fordulna a dolog.Az meg nettó hülyeség,hogy eddig öszintén rábologatott,és most hirtelen egy komoly indoktól vezérelve pont az esküvö elött benyögi.

Nem is akart semmit elœtte se,csak arra játszott,hogy majd te leteszel róla.

Csakhogy ez nem igy müködik.

Az életedet ne b.zd el!

Szakíts vele,mert nincs joga megfosztani téged hogy apa lehess!!

2021. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
#16 te ugye teljesen nem vagy komplett? Hobbit csinálni a nőnek, mármint gyereknevelés? Ami minden nőnek feladata? Én csak "dolgozgatok"? Kemény szavak, nyilvánvalón halvány fingod nincs a munkáról.
2021. febr. 17. 17:29
 20/74 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg szembesült azzal, hogy szerinted az a dolga, hogy szüljön. És ezért nem akar gyereket...

Azt nem részletezte miért nem akar? Mert pl ha az apák nagyobb részt vállalnának a gyereknevelésből, lehet lelkesebb lenne. Sok külföldi országban a férfi is marad otthon pl. a gyerekkel fél évet. Meg otthon marad ő is, ha beteg a gyerek... Stb.

2021. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!