Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha most esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha most esküvő előtt jelenti be a párom, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
Tudtam róla, hogy nem nagy gyerekpárti, de eddig mindig legalább 2 gyerekről beszéltünk jövö építés kapcsán és többször felmerült részéről a megforgalmazás, hogy "majd ha családdá bővülünk". Nem tudom, hogy miért érez így és miért most kell ezzel előjönni, mikor minden le van ütve az esküvőhőz.

2021. febr. 17. 15:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
91%

"Az lenne a dolga, hogy szüljön".


Hát gratulálok, remélem elhagy.

Mondom ezt férfiként.

2021. febr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom ezt a neki a dolga kínlódni a gyerekkel egyedül, neki is odalökted. Normális nő biztosan nem kap kedvet a szüléshez egy ilyen mondatot hallva.

Nem kérdező, nem egyedül neki a dolga a gyereknevelés, hanem a tiéd is. Nemcsak megcsinálni kell, aztán a lábadat az asztalra dobva hátradőlni, hogy na ezt is kipipàlhatod, hanem apjaként ugyanolyan kötelességed nevelni, mint az anyjának.

A nők nem tenyészkancák, szóval ne ragadj le a középkorban. Már nem ezek az idők vannak. A 21.században vagyunk. Szívesen.

Egyébként jobban jár, ha nem megy hozzád feleségül. Nem tűnsz egy főnyereménynek, csak egy basának.

2021. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
100%

Otthagynam ...

Lemondanam az eskuvot es ennyi

2021. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel a "ez a dolga" szöveggel eléggé kicsaptad a biztosítékot. Senkinek sem dolga szülni és akaratán kívül gyereket vállalni, mert a társadalom ezt várja el tőle. Ugyanez a férfiakra is igaz. Nem hiszem, hogy csak a férfi dolga, hogy dolgozzon és pénzt keressen.

Viszont! Elég szemétség, hogy ő tudta, hogy te gyereket akarsz, neked ez az életstílus felelne meg, hogy ő otthon a gyerekkel, te meg hozod a pénzt. Eddig ezzel nem volt semmi baja, most meg benyögi, hogy bocs mégse. Nehéz lesz elengedni de nem hiszem, hogy ez működőképes lesz így. Nem értem, hogy miért kellett évekig hitegetni, hogy igen, ő is ilyen jövőt képzel. Ez nem "meggondoltam magam." Csak tudta mire vágyik. Én se akarok gyereket, nem is hitegetek vele senkit. Ez így tiszta.

2021. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
93%
Nekem úgy tűnik, hogy inkább csak veled nem akar gyereket vállalni, amit viszont teljesen megértek. :D
2021. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
94%

Elhagynám, mert hitegetett és hazudott.


Nő vagyok, nem fogok szülni, mert nem akarok gyereket, de SOHA nem hitegettem a barátomat. Mikor szóba került, kerek-perec megmondtam, hogy nekem nem lesz gyerekem.

És hogyha ő mindenképp szeretne, akkor rendben, elfogadom, de a továbbiakban akkor külön utakon folytatjuk.

2021. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
88%
ez lenne a dolga - bár az is tény, hogyha a barátom ezt mondta volna, akkor azonnal elhagyom, mert egy büdös, szexista bunkó.
2021. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
97%

36#

Korrekt válasz!

2021. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is csak tőled nem akar. Szerintem senki nem akarna gyereket egy olyan pasitól, aki szerint a nő feladata a szülés és gyereknevelés.

Hahó, 2021 van, már a nők is építhetnek karriert és apuka is maradhat otthon a gyerekkel.

2021. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg paraszt kijelentés volt de biztos tudta a csaj is, hogy ő így képzeli. Anyuka otthon, ő meg keresi a pénzt. Ezt biztos tudta ha beszéltek családról, hogy ő így képzeli. Miért nem mondta akkor, hogy ő ezt nem így képzeli? Nem esküvő elött kell bejelenteni.
2021. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!