Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez igénytelenség, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez igénytelenség, hogy ennyire izzad? Hosszútávon mit lehetne tenni vele?

Figyelt kérdés
Mikor randizni kezdtünk iszonyat izzadsag szag áradt belőle. Gondolkoztam, hogy nem megyek a következő randira, aztán mégis mentem. Mindig egy új esélyt adva. Aztan osszejottunk, akkor nem volt szaga. Most jarunk, pár hete , es ismét megcsapott a bűz. Mondtam neki. Azt mondta, biztos a szőr miatt. Hiába mosta meg,büdös maradt, aztán leborotvalta, és eltunt a szag. De nem volt nagyon szőrös neki, három milliméteres kb. Ezek szerint a randin is szőrös volt neki, azért volt nagyon büdös. Amúgy minden nap fürdik. Dezodort mondjuk nem használ. De nem büdös ha borotvalva van neki. De ha már nő a szőr egy kicsit is akkor a tusfurdo se viszi le a bűzt. Akkor se ha többször atmossa.
2021. febr. 18. 01:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Maga az izzadás nem igénytelenség. Az, hogy szaglik, miközben tudja, hogy tud ellene tenni, bizonyíthatóan (úgy, hogy már sikerült neki), az bizony már az.


Sztem manapság alap, elvárható, hogy vki dezodort használjon, hacsak nem olyan szerencsés, hogy alapjáraton nem izzad (anyukám pl. ilyen). De ha nem akar, és tudja, hogy akkor nem szaglik, amikor megborotválkozik, miért nem borotválkozik rendszeresen? Tudja is, hogy a szőr miatt van, erre hagyja magát bűzölögni.

2021. febr. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tusolas utan hasznaljatok SZODABIKARBONAT! Kb. tiz eve nem hasznalok dezodort vagy hozza hasonlo vackot. Korabban hasonlo problemaval kuzdottem, de a szodabikarbona csodat tesz! Izzadsz, ami termeszetes, de SEMMI szag! Ami meg jo, az az, hogy nalam egesz nap hasznal, meg este sincs szagom. Persze akkor is zuhanyzok..

Ptobaljatok ki!

2021. febr. 19. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!