Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a barátnődről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a barátnődről kiderülne, hogy a tudtod nélkül találkozott azzal a sráccal, akivel összejött volna, ha nem szeret beléd?

Figyelt kérdés

Ez lehet kicsit bonyolultnak hangzik. A barátnőm 19, én 20 és 2 éve vagyunk együtt. Mielőtt összejöttünk, nála képben volt egy másik srác is, de elmondása szerint végül belém szeretett. A másik fiúval továbbra is megmaradt a jó viszonyuk, erről tudtam is és nem adott okot az aggodalomra se, és egy idő után mintha eltűnt volna teljesen a képből.

Viszont nemrég megtudtam, hogy egy fél éve a fiú újra ráírt a barátnőmre és elhívta egy (szerintem) randira, a barátnőm bele is ment. Utána már nem találkoztak csak neten beszélgettek néha. Nem is ez a legrosszabb, hanem hogy mindezt eltitkolta majdnem fél évig, a telefonját is folyton dugdosta. Azt hiszem szakítanom kéne, de még mindig szeretem, nem tudom mit tegyek.



2021. febr. 20. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugidtan, hátha ők is összejönnek. Akkor már hármnan lennénk kapcsolatban, ami kezdetnek nem is rossz.
2021. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Ki tudod fejteni?
2021. febr. 20. 16:05
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szakíts vele. Hazudott. Már ez szakítóok
2021. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Ha màr nem ôszinte, mi fog még jönni?! Jobb, ha el felejted!
2021. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Határeset.

A telefon dugdosása azt jelenti, hogy volt rajta olyan, ami elől el akart zárni. (Hülye,..le is töröltette volna)


Szerintem abban reménykedett a párod, hogy hátha mégis bejön a srácnak, azért titkolta.

2021. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En elolem egyszer dugdosna a telefont. Igaz ax mar reg rossz ha bele akarsz nezni.

Olyan ez mint egy megteritett asztal. Ott van minden elotted csak nem latod.

Szerelmes vagy en Ezt megertem. De hagyd. Fel evig titkolta hogy talalkozott valakivel.

De nem ez a legroszabb hanem az hogy elment a talalkozora.

Ez azert sokat mond.

2022. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!