Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes rá várnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes rá várnom? Nagyon szerelmes vagyok még belé mindig.

Figyelt kérdés
Ugy érzem életem szerelmét vesztettem el.Volt már egypár párkapcsolatom de senki iránt nem éreztem igy.Minden megfogot benne a mosolya a kinézete az ágyban isten volt.Hibáztam egykét dologban a kapcsolatunk allatt de nem gondoltam volna hogy ilyen könyen elhagy.Mindig mondta hogy szeret még a szakitásunk napján is csókolgatott.Aztán elhagyott 1 Nap múlva már mással talizott.Én anyira szeretem hogy képes lennék rá évekig várni.Amiota elhagyot nem kereset söt még letiltot a faceröl is.De nem tudom mért.Visszaszeretném szerezni öt.Nagyon hiányzik.ennek már 4 hónapja.Nem tudom mit tegyek.
2018. febr. 3. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" 1 Nap múlva már mással talizott."

Szeretett akkor? Nem! Olyat akarsz aki ilyen könnyen átlép rajtad, mint más a küszöbön? Ha tényleg voltak érzelmek, azt nem lehet csak úgy letenni. Megcsókolt szakításnál? Miért szakítottatok?

Akárhogy nézem, én nem várnék olyanra aki ilyen könnyen továbblépett.

2018. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress valaki olyat aki:

- nem hagy el ilyen könnyen

- szakításotok napján nem mondja, hogy szeret

- szakításotok napján nem csókolgat

- rá egy nappal nem mással talizik (bár ez már nem rád tartozik)

- nem tilt le


Elég egyértelmű elutasítás, mit vársz?

Szemmel láthatólag nem hagytál mély nyomot benne és csak kihasznált.

2018. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Nem!! Nem èrdemes, ha éppen nem lesz senkije még párszor lehetsz az egyik ember akinek isten lehet az ágyban.

Tipikus példa eme kérdés, az kell a nőknek aki bunko velük.

2018. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha azt írjuk, hogy nem, akkor elmúlik a szerelem? :D
2018. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!