Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Facebook kirakat? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook kirakat? Mindenki színészkedik?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm és sokáig nem is láttuk egymást. Oldalán csupa vidámság minden, jön-megy, élvezi az életet. Nemrég újból felvettük a kapcsolatot és megdöbbenve jöttem rá, hogy mekkora színész. Teljesen keserű, és igen depressziós. De közös programokon mindig posztolta merre vagyunk és külső szemlélőnek egy folyamatosan boldog ember benyomását kelti. Pedig a találkozásokkor is sokat volt szomorú. Én sajnálom, de másnál is látok ilyet, hogy ismerem a családot és megy a száz éve boldogok vagyunk közben már a kilencvenes évek óta külön hálószobában élnek.

Volt olyan is, aki még élőben is el akarta hitetni, hogy mennyire tökéletes nála minden. Munka, szerelem stb, majd később, több találka után bökte ki, hogy mennyire sz...r minden.

Hogy lehet ennyit színészkedni? Ti ismertek ilyet? Ha ti színészkedtek, az mire jó?



2021. febr. 22. 14:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#20,csakelőkerült. Hát nem tudom, mennyire valós, de nem hihetetlen.



[link]

2021. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
21. elolvastam. ez döbbenet. Nem tudom elképzelni, hogy ilyen létezhet. Magát alázza
2021. febr. 26. 12:35
 23/25 anonim ***** válasza:
72%
A modern világ pestise a közösségi oldalak.. terjed mint a veszedelem és be mocskolja az emberek lelkét, felszínessé és hazuggá teszi őket. A gondolkodó ember kerüli a sűrű használatát és nem oszt meg mindenféle magán dolgot. Miért kellene az örömömet vagy boldogságomat olyan emberekre kötni akiket max látásából vagy egy heló sziával ismerek ? Sok ember fejében nagy baj van.
2021. márc. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
örömöm vagy bánatom*
2021. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Azért színészkedük sok mindenben, mert ha szr a magánélet, lőttek a munkáknak. Ez van sajnos ezt én is utálom, de egyszerűen a legtöbben ignorálják azokat akiknél nem minden happy, valószínű nem akarják elkapni... Pl mi van ha ráragasztja a munkaerő a cégemre ezt a negativitást? Mi van ha veszek tőle valamit vagy csinálnekem valamit és én is boldogtalan leszek? Hű meg ha. Na ezért fest mindenki boldog képet. Ma már az arc összebújós gyerekkel közös képek kemény önéletrajzként funkcionálnak.
2021. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!