Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondom a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom a páromnak, hogy nekem kevés az ami jelenleg van, erre ő eltűnik, majd pár hét után újra velem akar lenni, azt azt jelenti, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Valahogy azt vettem észre, hogy eltávolodott tőlem, ő a férfi. Mondtam neki, hogy ez nem jó nekem, úgy látom rajta, nem akarja már velem stb. Valamit írt, hogy szerinte nem így van (szóban is ezt mondta), de mondtam, hogy én látom, és nekem így nem jó. Erre eltűnt, nem beszél velem. Ha ezután esetleg visszajön, az azt jelenti, hogy szeret, vagy visszajöhet akkor is, ha igazából nem szeret, csak szórakozni akar? Azért kérdezem, mert én mondtam neki, hogy nem akarom, hogy csak szórakozásból legyen velem. Ezek után megtenné szerintetek, hogy csak szórakozásból jön vissza, vagy ha visszajön akkor szeret? Bocs az ismétlésért. Eddigi párjaimon jobban láttam, hogy velem akarnak lenni, rajta nem, de mégis ragaszkodik.. emiatt nem értem már, hogy mi van.
2021. febr. 23. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
Egyébként ha konfliktus van mindig ezt csinálja, pár napig kerül, nem beszél velem.
2021. febr. 23. 08:12
 2/61 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon szeret.
2021. febr. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Kösz a gúnyos választ:D valaki, normálisan?
2021. febr. 23. 08:18
 4/61 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nem szeret. Akit szeretünk azzal nem viselkedünk így.
2021. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem se.. oké, most hogy jobban belegondoltam látom én is..
2021. febr. 23. 08:27
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted, hogy miért távolodott el tőled?

Mert ha minden előzmény nélkül, akkor valószínű, már nem szeret úgy, mint az elején vagy megismert mást vagy csak simán nincs már szüksége erre a kapcsolatra.

Ha vissza is "jön", ugyan ez lesz majd a forgatókönyv.

2021. febr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem pát hétig felmérte hogy tud-e leakasztani más csajt, tinderezett kicsit. Aztán valószínűleg arra jutott hogy most nem egyszerű úgyhogy visszamegy hozzád.
2021. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Volt egy összeveszésünk, de már másfél hónapja. És azóta ilyen.
2021. febr. 23. 08:35
 9/61 anonim ***** válasza:
92%
Es miota vagytok egyutt? Amikor o eltunik, te keresed? O hany eves? Az en parom is ezt csinalja ha hisztizem, ami reszemrol ujabbat valt ki
2021. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Igen 9 ez van nálunk is, bár én nem vitázok, csak látja rajtam, ha nem tetszik valami. 27 éves, 1.5 éves kapcs.
2021. febr. 23. 09:04
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!