Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Libidó problémái vannak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Libidó problémái vannak a páromnak, közben meg swingerezni akar, hogy is van ez?!

Figyelt kérdés

Párommal már hetek óta nincs szex, elmondása szerint,nem kíván se engem,se mást. Kihangsúlyozta, hogy nem én tehetek róla.


Tegnap viszont felhozta,mi lenne, ha majd elmennénk swinger clubba.


Na ezen teljesen kiakadtam.



Próbálkoztam szexi fehérneműkkel, de nem hatja meg... Sportolni is elkezdtem- hozzá teszem,nem vagyok kövér.


2 éve vagyunk együtt.


Tanácstalan vagyok.

Én napi szinten akarnám,megcsalni nem akarom,én nem vágyom mas férfira,de ha ez így marad, el kell engedem...


Orvoshoz nem akar menni.


De ez a swinger clubbos mondata padlóra vágott. :(


2018. jún. 28. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Magyarul másokkal akár bszni.
2018. jún. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Swinger csak akkor jó, ha a pár közt amúgy rendben van a szexuális élet, nem ezzel kell kijavítani mert csak csalódás lesz. Tapasztalat.
2018. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Egybecseng a 2 dolog.

Nem akar szembesülni a merevedési zavarával, hanem házi módszerrel akarja kezelni, azaz próbál erősebb vagy újfajta szexuális ingereket keresni.

2018. jún. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Nincsenek, csak únja, ahogy csináljátok.
2018. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Nincs ellentmondas. Azt hiszi, az uj inger meggyogyitja az impotenciajat. Nem fogja.

Orvoshoz kene mennie.

A swinger csak nagyon stabil kapcsolatban mukodik.


Azert tehettek egy probat, de mint irod, mast sem kivan. Szoval inkabb orvos.

2018. jún. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem két dolog lehetséges :

1. Abban bízik, hogy a swinger élmény helyrerakja és jobban működik a dolog,


2. Nem kíván téged vagy unja a szexet veled, csak gyáva ezt megmondani.

2018. jún. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszi, ha a többi löttyed, megfáradt, egymásra unt párocskával kamatyolhat, majd feláll neki.

Eleve egy jól működő kapcsolatban nem merülne fel, hogy swingerezni járjanak. Ezt az "erős kapcsolat kell a swingerezéshez" bullshitet azok hajtogatják, akinek az erős kapcsolat = "igazából már sz.runk egymásra, annyira érdektelenek vagyunk egymásnak, de együtt maradunk a pénz vagy a gyerekek miatt, és az sem zavar, ha mással dugunk".

2018. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy tényleg sokan löttyedtek, ha már szóba került. 90% 40-50+ és a nők sem a filmekből ismert milfek, a férfiakról meg ne is beszéljünk, semmi vonzó nincs bennük szerintem. Volt ilyen tipikus dagadt szőrös szakállas kamionsofőr alkat is... Akik tényleg jól néznek ki azok meg egymással vannak csak. Ezért volt nagy csalódás. Remek volt folyton lekoccolni a 60+ os bácsikat akik "ismerkedni" akartak a párommal. (20asokként voltunk)
2018. jún. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, exem sem akart, ő egészséges... :D Ja, csak 10/9 nem állt fel neki, vagy lelankadt a felénél.


Egy ideig tűrtem, aztán inkább kivágtam a fenébe. Aki ilyen hülye, azzal én nem akarok mit kezdeni.

2018. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!