Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem? Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
Hali.Van egy pasi, picit idősebb tőlem, nagyon tetszik! Nagyon szerelmes vagyok belé! Ismerjük egymást régebbről csak nem beszéltünk. Ezelőtt 5 hónappal rám írt. Az előtt is már tetszet..Eleinte úgy tűnt hogy ő is azt érzi amit én de végül ki derült hogy mégse..Azt mondta hogy nagyon sajnálja de úgy érzi nem tud úgy tekinteni rám mint a szerelmére. Azt mondta hogy borzasztó szexi vagyok és nagyon szép meg ilyenek de nem érez szerelmet. Azt mondta maradjunk barátok. Bele egyeztem. Pedig ő nagyon jól tudja hogy én másképp tekintek rá. Azt mondta hogy nem akar hazudni nekem és kihasználni.Viszont...a múltkor voltam nála és smároltunk..végül odáig jutottunk hogy petting is lett. Nagyon élveztük mindketten. Valamit viszont nem értek... ha ő csak testi vonzalmat érez irántam akor miért kért búcsú csókot mikor elköszöntünk..miért ölel magához mindig és mosolyog rám? Még azt is mondta.. hogyha gondolom akor bármikor hozzá is költözhetek.Nem túl gyakran találkozunk mondjuk...a munkája miatt. De ha írok neki vagy hívom bármikor válaszol. Szerintetek lehetne ebből barátság extrákkal? De viszont lehet nekem ez nem menne mert így is borzasztóan féltékeny vagyok és mindig arra gondolok hogy mással kavar meg stb...kikészitenek ezek a gondolatok. Pedig mondta azt is hogy semmi kedve most mással flörtölni.. nem tudom mit tegyek hogy kezeljem ezt az egészet. Mielőtt nem mondtam neki hogy szerelmes vagyok addig mindig ő bombázott üzenetekkel,mióta elmondtam mit érzek mintha meg ijedt volna,nem nagyon keress csak ha én írok.. Mit tehetnék hogy viszonozza az érzéseimet...lehetséges ez?

2021. febr. 23. 13:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem próbáld meg elfelejteni.. Koncentrál most az érettségire/egyetemre..
2021. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

"Mielőtt nem mondtam neki hogy szerelmes vagyok addig mindig ő bombázott üzenetekkel,mióta elmondtam mit érzek mintha meg ijedt volna,nem nagyon keress csak ha én írok.."

Igen, mindig azt mondom nem kell kitárulkozni, mert elveszti a varázsát, most már tudja, hogy bármikor megkaphat, ezért viselkedik így, de ettől függetlenül biztos bejössz neki. Ha húztad volna az agyát komolyabban állna hozzá, ez van. Ilyen az emberi természet, a kihívás mozgatja.

2021. febr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

#1 azokra is koncentrálok,sőt azzal próbálom elterelni a figyelmem.


#2 köszi a válaszod,szerintem igazad van. Buta voltam hogy elmondtam neki ilyen hamar..:((

2021. febr. 23. 14:38
 4/29 anonim ***** válasza:
Volt már barátod? Vagy első szerelem?
2021. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Volt már egy pasim
2021. febr. 23. 15:05
 6/29 anonim ***** válasza:
38%
Hany evesek vagytok? Ez egy fix lyukat akar maganak, es kihasznalja, hogy nagyon kis naiv vagy. O meg tudja, hogy mit kell tenni, hogy kombinalj es remenykedj. Jol nem jossz ki belole, ha nem epited le.
2021. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Miért kért búcsú csókot?


Mert pontosan tudja, hogy túl fogod kombinálni, és ebben máris jeleket látsz. Ha simán lelép a fenébe, akkor esetleg észhez kapsz, hogy mit érsz neki, így viszont már barátság extrákkal részen jár a fejed, ha azt megkapod, akkor az lesz a következő kérdésed, hogy vajon többet érez e, ő meg addig elvan, és használ békésen kötöttségek nélkül.

2021. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%

Ne komplikald tul, csak siman meg akart dugni de te beleszerettel ezert most inkabb nem kezd veled mert nem akar megbantani. Esetleg azt probald meg hogy a baratsag extrakkal kapcsolatot atmozgatod párkapcsolatba.


Amúgy meg az eleg valoszinu hogy melletted mas csajokat is fuzoget/kefelget.

2021. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy más csajja is van. Nem messze lakik,a munkán kívül mindig otthon van.És ha meg akart volna dugni akor megtehette volna első perctől mert először mikor találkoztunk még nem tudta hogy szerelmes vagyok belé..
2021. febr. 23. 16:25
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

"És ha meg akart volna dugni akor megtehette volna első perctől mert először mikor találkoztunk még nem tudta hogy szerelmes vagyok belé.."


Akkor viselkedem így egy csajja, ha valami miatt nem igazán jön be (kinézet, jellem, IQ, bármi, ami miatt nem akarnám komolyabb kapcsolatra).


Egy picit izgatod az egoját, emiatt nem mondott nemet a pettingre, de alapjában véve nagyon nem gondol rád barátnő alapanyagként.

2021. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!