Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonzatlan szerelem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzatlan szerelem? Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés
Hali.Van egy pasi, picit idősebb tőlem, nagyon tetszik! Nagyon szerelmes vagyok belé! Ismerjük egymást régebbről csak nem beszéltünk. Ezelőtt 5 hónappal rám írt. Az előtt is már tetszet..Eleinte úgy tűnt hogy ő is azt érzi amit én de végül ki derült hogy mégse..Azt mondta hogy nagyon sajnálja de úgy érzi nem tud úgy tekinteni rám mint a szerelmére. Azt mondta hogy borzasztó szexi vagyok és nagyon szép meg ilyenek de nem érez szerelmet. Azt mondta maradjunk barátok. Bele egyeztem. Pedig ő nagyon jól tudja hogy én másképp tekintek rá. Azt mondta hogy nem akar hazudni nekem és kihasználni.Viszont...a múltkor voltam nála és smároltunk..végül odáig jutottunk hogy petting is lett. Nagyon élveztük mindketten. Valamit viszont nem értek... ha ő csak testi vonzalmat érez irántam akor miért kért búcsú csókot mikor elköszöntünk..miért ölel magához mindig és mosolyog rám? Még azt is mondta.. hogyha gondolom akor bármikor hozzá is költözhetek.Nem túl gyakran találkozunk mondjuk...a munkája miatt. De ha írok neki vagy hívom bármikor válaszol. Szerintetek lehetne ebből barátság extrákkal? De viszont lehet nekem ez nem menne mert így is borzasztóan féltékeny vagyok és mindig arra gondolok hogy mással kavar meg stb...kikészitenek ezek a gondolatok. Pedig mondta azt is hogy semmi kedve most mással flörtölni.. nem tudom mit tegyek hogy kezeljem ezt az egészet. Mielőtt nem mondtam neki hogy szerelmes vagyok addig mindig ő bombázott üzenetekkel,mióta elmondtam mit érzek mintha meg ijedt volna,nem nagyon keress csak ha én írok.. Mit tehetnék hogy viszonozza az érzéseimet...lehetséges ez?

2021. febr. 23. 13:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell bántani a kérdezőt, ebben a korban még én sem láttam túl a szép szavakon és nagyon hittem benne, hogy többet látnak bennem a férfiak, egy fiatal testnél.

Kérdező, hidd el ezeket a köröket itt sokan megjártuk, nem mondom, hogy nem kedvelhet az ürge, de sajnos komolyan nem vesz.

Azért úgy lenne korrekt tőle, ha nem tartana meg "rajongónak" vagy talonban, hanem szépen elbúcsúznátok és hagyná, hogy olyan férfivel jöjj össze aki nem rottyant be a gatyájába, ha kimutatod a vonzalmadat iránta. Sok sikert hozzá!

2021. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Amúgy...soknak van "barátság extrákkal" kapcsolata...de itt senki sem említi hogy az lehetne köztünk. Xd
2021. febr. 23. 17:36
 23/29 anonim ***** válasza:
32%
Mert erkölcstelen.
2021. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
És mert jót szeretnénk neked kicsilány
2021. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Arra célzott az egyik kommentelő, hogy itt csak te veszíhetsz, mert érzelmileg te kötődsz jobban, ő vélhetően nem annyira. A te poziciódban a barátság extrával egy megalkuvás, és mindenkinek aki szerelmesen megy bele ilyenbe.
2021. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatnak mindig akkor van vége,amikor az egyik fél jobban szeret!!!
2021. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
78%

"A te poziciódban a barátság extrával egy megalkuvás, és mindenkinek aki szerelmesen megy bele ilyenbe."


Viszont cserébe a barátság extrákkal kapcsolattal a szerelmes ember tökéletesen el tud pazarolni akár 10 évet az életéből.


Mert mindig látja, hogy már csak egy pici kell, hogy végre a másik is felfogja, hogy mennyire össze tartoznak. Mert már tényleg elválik a feleségétől. Mert a múltkor is szex után még összeölelkezve maradtak fél órát, ez meg csak számít valamit nem?


Nem egy nőt ismerek, aki ilyen kapcsolatban töltötte a fiatalságát, aztán bőven harminc felett vagy kidobták/fiatalabbra cserélték, vagy ritkábban rájött, hogy ez zsákutca, és ott állt úgy, hogy a legjobb évei elmentek egy pasasra, aki hetente 2x megdugta, és egy percig sem látott benne többet.

2021. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmesen azt látja az ember amit szeretne, nem feltétlenül azt ami van. Ha mindig úgy látnánk a helyzeteket, személyeket amilyenek, nagyon kevés kapcsolat jönne létre. Ez esetben is borítékolható a csalódás, ne legyen így, de nagyon sanszos.
2021. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
82%

"Ha mindig úgy látnánk a helyzeteket, személyeket amilyenek, nagyon kevés kapcsolat jönne létre"


Ezzel nem értek egyet. Sok olyan kapcsolat nem jönne létre, aminél már az elején borítékolva van a csalódás, és utólag jön a hatamas megbánás.



Sok kapcsolatom ment már szét, de egyiket sem kellett megbánnom. Viszont sok olyan kapcsolatot látok magam körül, ahol az első perctől mindenki (gyakran a résztvevő is) látja, hogy baj lesz. Hogy csak dugni kell, hogy hűtlen, hogy alkalmatlan (férfi, nő egyaránt).


De aki benne van, az megpróbálja megmagyarázni magának, másre meg nyilván nem hallgat.


Eredmény?

Egy férfi haverom egy olyan nővel volt együtt, akire vagyonokat költött, közben a csaj még a fogatlan postással is lefeküdt.

Egy nő ismerősöm több év szeretősködés után gyereket szült a nős pasasnak, de az végül a családját választotta.


Olyan nagy baj lenne, ha ezek a kapcsolatok nem jöttek volna létre?

2021. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!