Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagy baj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy baj hogy ha annyira rosszul érzem magam a párommal hogy folyamatosan feszült vagyok,gyomorgörcsöm van és be pánikolok?

Figyelt kérdés
Persze ezeket ő nem tudja mert próbálom eltitkolni és tartani magam elötte.
2021. febr. 24. 09:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Most őszintén, minek vagy egy olyannal aki ezt váltja ki belőled???

Tényleg érdekelne.

2021. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Még ha nehéz is megválnod tőle (múlt, szép emlékek, stb), tedd meg.

Hónapok óta gyászolom a régi szép időket, de legalább nincs 160-as pulzusom miatta...

2021. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%
Nincs lóvéd költözni, mi? >:)
2021. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy férfi ismerősömmel volt konkrétan ugyanez, aki nagyon bejött nekem (viszonzatlanul). Mondjuk ez azóta is így van ha néha összefutok vele, egy picit enyhült csak.

De így utólag lehet jobb is, hogy nem lett belőle semmi. Még nem váltott ki belőlem senki ilyesmit ezelőtt, pedig azóta kapcsolatban is vagyok valakivel.

2021. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem ő tehet róla csak kezdek bele fáradni ebbe a kapcsolatba,bele betegedni csak aza gond hogy ezekről nem merek őszintén beszélni vele mert ki akadna nagyon.Olyan rossz hogy a párom és semmit nem merek neki elmondani az érzéseimmel kapcsolatban és elfolytom magamban.
2021. febr. 24. 09:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
#5 oké... Akkor még azt áruld el kérlek, mi az ami visszatart hogy szakíts vele és megoldódjon ez a helyzet?!
2021. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

3as válaszoló van pénzem és tudnék is hova menni.

De nem tudom mi az amit vissza tart,talán a félelmeim és az hogy gátlásos vagyok és hogy nem akarok neki csalodást okozni.

2021. febr. 24. 09:59
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

#7, de nyilván vannak ennek előzményei. Ha ennyire magad elé helyezed, kicsit leépített az önértékelésedet, nem gondolod? Szóval olyan fél-zombivá tett. Valami önimádó, nárcisztkus?

Mi lesz ebből 2-5 év múlva?

Már itt se mersz majd kérdezni, névtelenül sem.

2021. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Mekkora egy gyáva önző féreg vagy kérdező. De ha az is akarsz maradni ahelyett hogy szakítanál akkor zenvedj csak.
2021. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
#9, mitől volna féreg? nem vágom.
2021. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!