Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsássak a páromnak,amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak a páromnak,amiatt mert állandóan elszorja a pénzt?

Figyelt kérdés
Állandóan elveri a pénzt a feleségem nem tudok vele mit kezdeni en nagyon spórolós vagyok ő még két kézzel szórja,nemrég vettünk házat,fel kellene újítani de csak egyedül nem megy,munkámat is elvesztettem,kisgyerekunk is van,fűteni is kellene de ahelyett hogy rendelne fát inkább elszorja a pénzt,pedig kapott több mint fél milliót, meg amennyi gyedet kap,már masfellionak ossze kellett volna jönnie, abból vehetett volna magának kocsit,meg jogsit is megszerezhette volna belőle illetve a ház is rendben lett volna de ő leszar mindet semmivel sem törődik!!Én meg nem bírom már idegileg hogy ilyen,sehogy sem lehet rá hatni

2021. febr. 24. 19:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáljatok meg mégis afelé menni, hogy megállapodtok a régi rendszerben újra. Annál, hogy minden pénzét elkölti, csak jobb lehet a helyzet...
2021. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen az kellene hogy nálam legyen a kártyája,de az istennek se adja oda,egyébként cigizik,de cigire se futja neki mindig én meg úgy vagyok vele az egy hülyeség minek adjak rá neki pénzt,néha előfordul persze de max egy-ket alkalom,különben sose tanulja meg beosztani ha vki mindig kisegítő egyébként is undorító,káros szokás
2021. febr. 25. 03:31
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kártyáját vedd el. Szerintem gyed fizetés utánra állítsatok be egy utalást, amivel hozzájárul a rezsihez. Meg lehet érdemes lenne létrehoznotok egy kártya nélküli társtulajdonos megtakarítási számlát, amit csak mindkettőtök jelenlétében lehet kezelni.
2021. febr. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Azon is érdemes lenne NEKI elgondolkodni, hogy mire kárpótolja magát ennyire durván? Kora gyerekkortól a mai napig önvizsgálva, bármilyen kellemetlen is itt-ott. Messze nem olyan kellemetlen egyszer túllenni ezen egyébként, mint tartósított önsorsrontásban leélni egy full értelmetlen életet.
2021. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megbocsátás kérdése, hanem józan ész kérdése. Így nem lehet élni éveken-évtizedeken át. Válj el, és vidd a gyereket.
2021. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Szüleivel beszéld meg, mondd nekik, hogy ha nem változik meg a lányuk -elválsz is igényt tartasz a gyerekre. Lehet, hogy megváltozik, de lehet, hogy annyira megszokta ezt, hogy soha sem fog leszokni róla, legfeljebb titokban el-eltűnik majd a pénzetek. Említsd meg azt is, hogy Tőled is sszokott kérni, holott nem dolgozol, mégis adsz neki (soha meg nem adásra).
2021. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó lett a szavazás.
2021. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan egyszerű az a válás sem,hitel van a házon amit ki kell fizetni,elég sokára jár le a futamidő úgyhogy szenvedhetek rendesen ráadásul nagyon lusta is én főzök,takaritok O meg sak van mint a befőtt!!
2021. febr. 25. 15:03
 19/22 anonim ***** válasza:
35%
Persze fél milliobol lehetne kocsi, jogsi, házfelújítás, kaviár minden este... mesélj még
2021. febr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
32%

Hát te is jó nőt választottál, otthon nem csinál semmit, te csinálsz mindent és még a pénzt is szórja...

Nincs munkád meg ott a hitel a házon

Jól elintézted az életed

2021. febr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!