Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm lehet hogy prosti volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lehet hogy prosti volt?

Figyelt kérdés
Tegnap véletlenül meghallottam hogy barátnőmet hívta telefonon valaki és azt válaszolta rá hogy már nem vállal ilyet ne keresse többet ilyen ügybe mert befejezte. Azóta nem tudom ezt hová tenni rákérdezni nem mertem még én úgy tudom hogy semmilyen szolgáltatás nem végzett a múltba amire ilyen választ lehet adni. Mit csináljak hogy kérdezek rá ?
2021. febr. 25. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Rendkívüli ötletem támadt... Mondjuk...

KÉRDEZD MEG ŐT!?

2021. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Rákérdezel, hogy ki hívta, mi az, amivel már nem foglalkozik, és van-e olyan dolog a múltjában, amiről tudnod kellene.
2021. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Megsértődne hogy feltételezek én ilyet róla ha az is volt biztos letagadná ha meg nem az volt bántásnak érezné hogy én ilyet gondolok róla mit nyomozok utánna csak meg esz az ideg hogy lehet egy ribivel élek együtt
2021. febr. 25. 10:15
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha ezen megsértődik, akkor annyit is ér a nő.

Ha te meg olyan töketlen vagy, hogy inkább őrlődsz, mint hogy férfiasan rákérdeznél, akkor meg is érdemled.


B@ssz@meg az Isten, hát mi olyan nehéz ebben?!

Leülteted, és rákérdezel, hogy mik voltak a múltjában, és titkol-e előled valamit.


Olyan nehéz ez, jógyerek!?

2021. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megkérdezed, vagy esz az ideg. Mi nem tudunk gondolatot olvasni.


Nem is kémkedtél utána, meghallottad a beszélgetést. Nem tehetsz róla.


Amúgy ne vonj le hibás következtetéseket ezek alapján, nőként mondom, hogy néha vannak fura vicceink.


Én is teljes faarccal szoktam végigmondani, hogy kiállok a sarokra, hátha összejön valami. Holott csak a barátnőmmel találkozunk ott, mert mindkettőnknek útba esik.

2021. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hosztesszkedett rendezvényeken, kóstoltatásokat vállalt boltban, korrepetálásokat tartott, gyerekekre vigyázott; nem hiszem, hogy ez az egyetlen ötleted kell, hogy legyen. Nem ciki rákérdezni, hogy miről volt szó.
2021. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes hogy egybol csak erre gondolsz
2021. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a barátnődnek olyan jellemvonásai, amiből arra következtetnél, hogy valaha is prosti volt?
2021. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
mindenki magából indul ki xd
2021. febr. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem gáz, hogy egyből erre következtetsz.
2021. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!