Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet így egy párkapcsolatban élni? Ez normális, helyes szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. 23 éves fiú vagyok, és a barátnőm 19 éves. Tegnap magas lett a vérnyomásom, 160-80-80. Mindjárt elkapott a panikroham, és a barátnőm ezen jót szórakozott, nevetett. Teljesen össze törtem lelkileg, mert féltem, hogy meghalok. Utánam sem jött a barátnőm megkérdezni, hogy hogy érzem magam, mi bánt, semmi. Ma beszélek vele erről, hogy ő nem olyan mint a szüleim, hogy fel hívnak, kérdezik hogy hogy érzem magam. De mondom lelkileg nem jól érzem magam, hogy őt ez nem érdekli, menjek pszichológushoz, hogy csak kisgyerek vagyok, mert hogy sírok az végett hogy magas lett a vérnyomás, és lelkileg nem jól éreztem magamat. Aztán tegnap este azt mondtam, nekem ilyen kapcsolat nem kell, egyáltalán nem jön utánam, fütyül rám, mondtam neki, hogy szakitok vele stb. De nem gondoltam komolyan és ő ezen megsértődött. Aztán elfogy a türelmem, és kiabálok. Ha nem akar velem beszélni, megfogom őt, hogy mi baja van, miért viselkedik így, és azt mondja, hogy agresszív vagyok. Nem vagyok agresszív, de nem szeretném, hogy így folytatódjon köztünk ez,szeretném vele megbeszélni dolgokat. Egyáltalán nincs mellettem, se semmi. Nem verem őt isten ments, csak A kezét megfogom, hogy mi ez? És ő húzódik el. Mondom gyere ide beszélek veled, és ő semmi. Aztán hogy agresszív vagyok. Nem vagyok agresszív, de ez nem megoldás így együtt élni, nem megbeszélni a dolgokat. Aztán azt mondja nekem, hogy mentálisan labilis vagyok. Mondom még te se ugortad át a lelki betegséget. Aki azt át nem éli, nem tudja megérteni az embert. Aztán hogy egész nap hívogatok a szüleimmel, igen mert regalab ők érdeklődnek én irántam. Aztán anyám azt mondja hogy szakítsak vele. Mert ha nincs mellettem az nem jó. Nem tud megérteni hogy hogy érzem magamat. Még ki is nevet.

Sokat tűrök, nagyon sokat tűrök.

K... Nagyon sok türelemre kell lenni ehhez. Aztán ő mondja, hogy ő vele így senki nem viselkedett. És ő jól viselkedik? Egyáltalán fel se dobja őt, hogy kint vagyok egesznap vagy csak ülök és nem vagyok vele. Nem bántja öt ez.


Ti mit csinálnátok?

Oké nekem is vannak hibáim, de ha őtet valami bántja, kedvébe járok, utána járok, ölelgetem, de ő semmi.

Tisztára kivagyok idegileg. Totálisan. Truccókodik, sértődött, bújkálok se...be.

Adjatok tanácsot kérlek!


2021. febr. 25. 11:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
86%

hagyd



ott

2021. febr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz nektek külön.

A lány nem egy földre szállt angyal, de te is megérted a pénzed. És igen, valakit karon ragadni ordibálás után agresszív viselkedés. Nem ott kezdődik az agresszió, hogy ököllel vágsz valakinek az arcába.

2021. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
86%
Te beteg vagy... No offense, kezeltesd magad es hagyd ezt a lanyt meg mielőtt tonkre teszed... F/28
2021. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Mit csinálok neki? Szerintetek jól viselkedik? Senkit nem ütöttem meg, csak a kezét megfogtam magamhoz húztam, és kérdeztem tőle hogy ez normális viselkedés e
2021. febr. 25. 11:16
 5/50 A kérdező kommentje:
Nem verem őt se semmi. Nektek jó érzés lenne, ha nem érzitek jól magatokat akkor hozzátok se megy a párotok?
2021. febr. 25. 11:17
 6/50 anonim ***** válasza:
91%
Agresszív vagy, kár mást gondolnod.
2021. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
De nem verem őt Jézus Mária. Ő most azon sértődött meg amit mondtam hogy ott hagyom öt stb. De nektek így kellemes lenne ha nektek van valamilyen problémátok akkor ellened van a párod?
2021. febr. 25. 11:20
 8/50 anonim ***** válasza:
81%
Már tegnap is kiírtad másik kategóriába. Hülye vagy, és hipochonder. Te kezeltesd magad. Még hogy meghalsz....anyám. Tényleg gyerek vagy, ne hisztizzél.
2021. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%

Az agresszió nem a verekedéssel kezdődik, szorítgatni és üvöltözni vele már agresszív viselkedés.


Kérdező, hiába vagy idősebb, elképesztően gyerekes vagy egy kapcsolathoz. Beszélgetni szeretnél, de helyette fenyegetsz, kiabálsz és agresszív vagy. A lány akkor jár jól, ha otthagy.

2021. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
90%
A párodnak igaza van: menj pszichológushoz.
2021. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!