Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ironikus, hogy ha veszeked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ironikus, hogy ha veszekedésről van szó, sosem félnek kezdeményezni a nők?

Figyelt kérdés
Ilyenkor valahogy nem félnek a sérüléstől, hogy a férfi mit fog gondolni róluk, stb viszont ha egy kapcsolat kialakitásáról lenne szó, egyből passzivak, nem az ő dolguk. Rombolni miért van energia, létrehozni viszont nincs?
2021. febr. 25. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem általánosítanék... Az tény, hogy a nők többet játszmáznak, mint a férfiak (jellemzően), de vannak olyan férfiak is, akik úgy viselkednek, mint ahogy leírtad, kedves Kérdező!


Rombolni mindig könnyebb, mint alkotni! Rombolni könnyebb, mert akkor nincsenek szabályok, nem kell senkire és semmire tekintettel lenni. Csak az a lényeg, hogy "zúzz oda".


Bár a közmondás is tartja: "Nem az a legény, aki adja, hanem aki állja a pofont!", s míg a férfiak fizikumukkal képesek sakkban tartani a nőt, addig a nők hajlamosabbak visszaélni azzal, hogy ők a nők, s mik a hagyományos értelemben vett feladataik!


Az persze mindkét nemre egyöntetűen igaz, hogy azt nagyon tudják, mik a jogaik és mi jár nekik, de a kötelességeikkel már annyira nincsenek tisztában, vagy ha tisztában is vannak, csak elvi szinten, nem cselekedeti szinten. Ezek hozzák ki a játszmázásokat, és ezen keresztül az olyan jellegű konfliktusokat, amikre utaltál.

2021. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem minden nőre jellemző ez.
2021. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőre jellemző ez, de azért tudd; ha a feleségednek rossz napja van, neked is az lesz! :-))
2021. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
82%

Ki mondta, h ismerkedéskor azért nem kezdeményezünk, mert jajj vajon mit gondol?

Egyszerűen engem pl. Nem érdekel olyan pasi, aki nem hajlandó vagy nem tud kezdeményezni. Nálam ez olyan kritérium, mint másoknál az, hogy legyen magas vagy legyen jogsija vagy legyen munkája.


Ehhez semmi köze nincs annak, hogy konfliktusban kiállok magamért :D

2021. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Életemben nem kezdeményeztem még veszekedést, ezek szerint én nem is vagyok nő...

Viszont több olyan pasit is ismerek, akik állandóan veszekednek.

2021. febr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Detto ilyen vagyok.
2021. márc. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!