Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon velem van a baj?

Figyelt kérdés
, a párommal már lassan 5 éve élünk együtt, amikor megismertem sokkal romantikusabb volt,jobban éreztette a szeretet és többet figyelt rám. Mostanában már úgy érzem mintha púp lennék a hátán, ha mellé bujok nem nagyon örül neki, van úgy hogy hagyja, de mikor adnék neki egy puszit közben vagy valami mindig leallit hogy nézd már, pl. A tv-ben valami, ilyen kibujos szövegeket mond olyankor, eléggé rosszul esik mert én napi szinten amikor csak tehetem akkor olelnem csokolnam, szenvedelyesen olelnem. Nagyon szeretem. Nagyon régen is csokoloztunk már úgy igazán, aztmondta nem szeret. Ami nekem épp fura mert azok előtt szeretett és sokszor is csokoloztunk. Ma már sajnos a szex is olyan hogy kB heti 2 az is csokmentes,, ami nekem nagyon hiányzik belőle (szex közben is leallit ha meg akarom csókolni) és szörnyen ugyanolyan, mindig már tudom lépésről lépésre hogy, hogyan fogjuk csinálni, sajna én többet igénylek abból is, sokszor nem is élvezem ezért mert nem adja nekem át teljesen magát ahogy én ő rs vágyom. de tudom hogy azokelott egyformák voltak az igényeink a szexben is stb. , úgyhogy ezért nem vagyok nyugodt hogy miért lett ilyen?? Ha tudom hogy addig sem volt nagy szerelmes típus akkor nem bánt a dolog, de nem ilyen volt. :( és igen, már sokszor beszéltem neki erről elmondtam mindent, de sajnos csak a veszekedésre jutunk vele, mindig én vagyok az aki huylesegeket hordja össze. Mindeközben, mondja hogy szeret, és van olyan nap is mikor kedvesen törődik velem stb. De többnyire, olyan rideg. Nemtudom ilyen lenne a megszokás? Én szeretem nagyon én még mindig úgy hiányolom ha elmegy valahova és mindig ug, várom haza mintha eloszor találkoznánk. Vagy én vagyok túl naiv? :( előre válaszokat esetleg tanácsoka várok,
2021. febr. 25. 21:51
 1/5 anonim válasza:

Ezt borzasztó volt végigolvasni, nem hogy megélni, mert megszakad érted a szívem.


Javasolnám a párkapcsolat terápiát, vagy a megbeszélést, de... valahogy nem érzem, hogy segítene.


Azt nem tudom mióta kapcsolt át, de a már nem szeretlekben igazából benne van minden, szerintem ez körülbelül mindent ki tud ölni egy emberből, érdekes hogy veled még nem történt meg, de gondolom te azóta is loholsz utána, sajnos.


Ha nem érzed magad nőnek mellette, és van rá lehetőséged, akkor szerintem lépj le.

Tudom, ez most durván hangzik, tudván, hogy 5 évről van szó, de magamból kiindulva, én nem tudnék így élni.

Egy olyan nővel, akit nem szeretek...


Ráadásul mikor érdeklődsz, miért történik így, és szinte mindig veszekedés a vége, hát.

Milyen élet az ilyen?

Pokoli.

Mellette ébredsz fel, és fekszel le, mégis a szíve fényévekre van.


Ha ő nem látja be férfiatlan viselkedését, és nem kíván máshogy viszonyulni, akkor tényleg ne erőltesd, mert teljesen el fog tűnni a nőiességed.


Erőt, és kitartást kívánok neked!!

2021. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 'nem szeret'-et azt arra értettem hogy csókolózni. Arra mondja hogy nem szeret. Azt hogy engem szeret azt szokta mondani,es ahogy írtam van olyan hogy napokig jó minden aztán megint valami történik, szerintem ő sem tudja mit érez. Önbizalmam sajnos már a nulla alatt, mivel mindig arra gondoltam hogy lehet, nem kíván már vagy nem tetszem úgy már neki azért nem akar hozzám annyira kozeledni :( még annyi, hogy az 5 évből kb 2eve van ez. Sajnos nemtudok ki igazodni, ha eldontom hogy már nem foglalkozom vele, csak élünk együtt és ennyi (mar van 2 gyerekünk), na olyankor megint elő jön az hogy elkezdi mutatni, hogy szeret, és így megint elhiszem hogy na most már lehet hogy jó lessz megint, aztán Vissza a régi. :( nem tudom az a baj hogy túlságosan ragaszkodom hozzá ezek a kis aprosagok amiket kapok tőle kis torodeseket ami mindig megvan. De van úgy mikor magától megcsokol és olyankor elkezdek sírni mert egyszerűen annyira nemtudom, nemtudom ki fejezni hogy mit érzek oylankor, na de akkor meg letol hogy miért kell sirnom mindig ezt csinálom
2021. febr. 25. 22:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha észre veszi hogy sírok(gyakran sírok ez miatt) akkor nem nyugtat meg hanem veszekedik hogy mar megint, fejezd mar be.. Lehet hogy nem kéne tényleg ennyit sírnom, de alapból érzékeny vagyok mindenre,ez meg nagyon bánt és egyszerűen nem tudom elfogadni, és feladni sem
2021. febr. 25. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem veled van baj. Ha egy kapcsolatban szenvedsz, ha sérül az önbecsülésed, ha nem kapsz elég szeretetet, ha nem jó a szex, és ezt már a párodnak is elmondtad, de ő nem ismeri el a problémát, akkor sajnos ez egy rossz párkapcsolat. Van esély arra, hogy rendbehozzátok, ehhez párterápiára lenne szükség. Ha a férfi nyitott erre, akkor a kapcsolat elvileg megmenthető. Ellenben, ha nem változik semmi, akkor te egyre rosszabbul fogod érezni magad a párod mellett.

Ha a férfi tagadja, hogy bármi gond lenne, és elzárkózik a közös megoldáskereséstől, akkor ez a kapcsolat előbb-utóbb (de inkább előbb) véget fog érni. Aki szeret, az nem hagyhatja tétlenül, hogy boldogtalan légy.

2021. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Hagyjátok már ezt a párterápiás hülyeséget. Ha eddig jut egy kapcsolat az rég rossz.

A pasi már nem szeret. Ez az igazság. Ezért nem akar csókolózni és ezért idegesíti mikor sírsz.

Engedd el őt, mindketten találni fogtok megfelelő partnert

2021. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!