Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöhetünk rá, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetünk rá, hogy a párunk megcsalt?

Figyelt kérdés
Van egy rossz érzésem és állandóan bennem van. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy nem csalt meg :-) pedig számtalanszor megkérdztem. Távkapcsolatban éltünk eddig, de most együtt és most jött ki rajtam, hogy az eltelt idő bulizgatásaiban nem-e fordult elő egy pár másik nő.Szerintetek a lelkiismeret mindig felfedi az igazságot? Vagy hogyan deríthetném ki?
2007. dec. 20. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen üldöztetési mániával kergeted a pasit,tuti ki fog akadni,mert ezt senki sem bírja elviselni hosszútávon.Hagyj fel ezzel.

Amúgy amikor engem csaltak,akkor úgy derült ki,h volt egy közös haverunk,akiről nem tudtuk,h a másik ismeri.A közös haver meg nem tudta,h mi járunk,és teljesen gyanútlanúl beszámolt egy szőke bombázóról,akit egy tuti buliban szedett össze.Amúgy a hajszálát már előtte megtaláltam,csak a haverja barátnőjének is szőke haja van,és néhány napja nála volt egy házibuli...

Ha ilyen fatális véletlen nem játszik a kezedre,akkor sosem fogod kideríteni,h tényleg megcsalt-e.Tehát jobb ha bízol a paliban,és felhagysz ezzel!

2007. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Találhatsz SMS-t a telcsijében, szerelmes emailt a számítógépén, féyképet a zsebében, felveheted véletlenül a telefont és egy szép szőke hang a kicsipárját keresheti épp. Vagy ajtót nyitsz és egy nő megkérdezi: itt lakik ez és ez? Vagy láthatod őket az utcán, cukrázdában, étteremben, stb. beszélgetni, nevetgéli, csókolózni, stb. Rengeteg variációt láthattál filmeken.


Amúgy nem érdemes bizonyítékok után kutatnod. Egyrészt a párodat teljesen elidegenítheted magadtól, ez tuti szakításhoz vezet idővel. Másrészt ha örökké ezzel foglalkozol, akkor rögeszméddé válhat a dolog és betegesen féltékeny személlyé válhatsz. Na az idővel orvosi esetté nőheti ki magát, és egyenes út a magányos élet felé.....

2007. dec. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy ha bizonyitékot találsz, akik keres az fog is találni!!

te megcsaltad?

miért keresel indokokat, és főle miért kell a múltban keresgélni..

most együtt éltek, ez nem elég bizonyiték arra, hogy veled akar élni?

2007. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne rohand le.Elöbb nyomozz de vigyázz titokban.

Mobilt nézd át.Jelenj meg akkor mikor biztosan nem számít rád.Nekem bevált.

2007. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!