Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan csináljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam tovább/ ez most mit jelent? 17/f

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel megismerkedtem és hát beszéltem ma vele msn-en és megkérdeztem h neked milyen fiuk jönnek be és erre azt irta h szivesen megvitatja velem ezt a kérdést de most mennie kell szia puszi namost ez mit jelenthet ?? lányok ha tudtok ti válaszoljatok d emindnekit szivesen meghallgatok:)
2010. aug. 17. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi extra, azt, hogy legközelebb elmondja, de most valamiért le kellett lépnie. :D
2010. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hülyeség volt megkérdezni tőle.

Most majd elkönyvel barátnak akivel mindent meg lehet beszélni pl azt, hogy milyen pasik jönnek be neki.

Az, hogy mennie kell kamu duma. Mi az, hogy mennie kell? Nem hinném, hogy bármi fontos dolga lett volna.

2010. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!