Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam tovább?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve ismerkedtem meg a barátnőmmel.Most 23Éves vagyok ő 21.Amikor megismerkedtünk én nagyon anyagilag nullán voltam.Biciklivel jártam hozzá udvarolni 16km-re lakott tőlem.Szülei már elejétől ellenezték a kapcsolatunkat mert hogy szegény vagyok és nem lesz mellettem belőle senki,de ők is azok.Sok akadályon mentünk át együtt.Négy éve van egy saját vállalkozásom amiből mostanra elég szépen élünk.Elejében napi 16-18 órákat foglalkoztam vele.Minden nyereségemet forgattam vissza, az idő alatt volt egy rossz kinézetű autóm én annak is örültem.De a barátai kinevettek mindig lenéztek meg minden.Utána úgy alakult hogy hozzám költözött a barátnőm.Én közben rengeteget dolgoztam és egyre jobb dolgokat tudtam venni magunknak,Pl autót cseréltem.Lett egy kislányunk akit imádok.Mindent megadok a nekik.A barátnőmnek kifizettem a jogsit.Amikor megkapta vettem neki egy autót amiért oda volt.És a barátnők ismerősök is látják hogy jól megy.Egyszer jött az egyik "barátnője" hogy beszélni szeretnének velem,ő meg a barátja.Hát 400.000ft kellene mert mennének Pestre én nem tudnak elindulni lakást bérelni meg ilyesmi.Meg mondtam hogy nem adok.És azt vágta a csaj a fejemhez hogy mert most nekem van pénzem és 3 autóm,házam van ne higgyem hogy olyan okos vagyok mert a kedvesem többször is megcsalt.Ezen ledermedtem.Leültünk megbeszélni és beismerte hogy igaz.Mindent meg tettem volna érte,bármit.Szeretne műkörmözni és vettem neki egy kisebb szalont ahol majd tudja csinálni,Elkezdtem utána járni mik azok a felszerelések amik kellenek majd neki .És karácsonykor szeretem volna át adni neki.Egy ideje elég sokat vagyunk együtt már a Vasárnapjaim is szabadok és hétköznap pedig este hat óránál tovább nem dolgozom.Ahogy ezeket megtudtam elbizonytalanodtam.És az fáj hogy nem mondta el ezeket.Végül csak Csók volt a megcsalás de nekem az is az.Most sokat őrlődök rajta és nem tudom mi lenne a helyes.Azt nem mondom hogy csak a pénzért van velem.Én idáig úgy gondoltam mindent együtt értünk el.Nekem a szüleim elváltak és nem volt normális életem.Nem bízhattam senkiben.És újra azt érzem.
2011. aug. 26. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:

tl;dr

Wall of text hits you for over 9000 points of damage

You are no more

2011. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy milyen vállalkozásod van?
2011. aug. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a kedvesed akkor kacsintott felre, amikor sokat dolgoztal. a gyerekvallalas, foleg ilyen fiatalon, nagyon kimerito dolog, foleg ha kozben te sem voltal mellette annyit a munkad miatt. azt gondolom, hogy tobb torodesre lett volna szuksege. uljetek le beszelni, kerdezd meg tole, miert tette azt, amit tett. ha tudjatok a problemat, akkor megoldast is konnyebb keresni. ha meg mindig szeret, es te is szereted, probalj adni neki meg egy eslyt.
2011. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

előszöris gratulálok, hogy ilyen "karriert" futottál be :)

másodszor szerintem maradjatok együtt. ha van egy gyermeketek, és mind2-en szeretitek, ráadásul egymást is szeretitek, akko rzserintem előbb utóbb túl fogod magadat tenni azona csókon :)

2011. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jellemző. Akik eddig lenéztek most jönnek lóvéért.

A csajoddal beszélni kéne hogy mi volt hogy volt. Mibenh volt hiányérzete? Mert egy ilyesmi paliért egy rakat nő a karját odaadná.A nők érzelmi alapon döntenek. Lehet azt érezte hogy elhanyagolod hogy csak hajtod a pénzt,miközben te meg azért hajtasz hogy mindenetek meglegyen. Máshogy súlyoznak. De ha elveszik a bizalom azt qrva nehéz újra építeni....34f

2011. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is lett volna lehetőségem megcsalni.És igen rengeteg lány lenne velem.De én nem akarom ezt más nőnek megadni csak neki.
2011. aug. 26. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
ez de aranyos tőled *-*
2011. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megbeszélhetnéd vele, hogy mi nem volt jó, lehet-e változtatni a dolgokon.

Ha kevesebbet dolgoznál és többet lennél vele, akkor vajon úgy érezné-e, hogy megkap tőled mindent amire szüksége van (nem anyagi, hanem érzelmi értelemben)?

Csak ezek után nem hiszem, hogy biztos lehetsz benne, hogy tényleg azért marad veled, mert hisz az újrakezdésben, vagy csak azért mert nélküled kiszolgáltatottnak érzi magát (nem tudna egyedűl új egzisztenciát kiépíteni)?

2011. aug. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az igazság az hogy ő is szeret beülni az autójába és vásárolgatni.Tegnap kitalálta hogy neki yorki kiskutya kell.Holnap megyünk érte ami 130.000ft-ba kerül.Nem érdekel addig is együtt vagyunk.De ha nem dolgozom ennyit ez mind nincs.Nincsenek vásárlások,Külön autó,dolgoznia nem kell meg sorolhatnám.És ő mondta hogy egy olyan férfival már valószínű nem tudna lenni aki ezt nem tudja megadni neki.Nincs elkényeztetve.van egy bizonyos összeg amit kap tőlem havonta és azt kell hogy beossza.Nekem nagyon is fontos hogy anyagi biztonságban éljek,mert gyerekkoromban nem volt semmim.És ez csak rengeteg munkával megy.Ahol én élek 800ember lakik a településen.És mindenki csak azt látja hogy milyen jól megy.De azt nem hogy mennyit dolgozom érte.Csak irigykednek meg minden.
2011. aug. 27. 10:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, az emberek már csak ilyen irigyek, nem látják a munkát és az áldozatot a karrier mögött. Szép életpálya, ne rontsd el. Én a helyedben megbeszélném a dolgot az asszonnyal (de csak finoman, ha tényleg "csak" egy csók volt, abból nem kell túl nagy cirkuszt csinálni), meg egy ideig jobban a körmére néznék, hogy mit csinál. Meg éreztesd vele, hogy nem feltétlen a bizalmad.
2011. szept. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!