Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek így már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek így már semmi értelme?

Figyelt kérdés

4,5 éve vagyok együtt a párommal. 2 éve együtt élünk. 2hónapja furcsán kezdett már viselkedni velem. Megkérdezte, hogy nem szeretném-e szőkére festeni a hajamat, meg levágatni vállig érőre. Kérdeztem, hogy ez hogy jött?? Azt felelte biztos jól állna, azért gondolta hogy ad tippeket ha mennék majd fodrászhoz. Aztán ezután egyik együttlétnél rám se nézett, mondtam neki hogy azért nyugodtan kinyithatja a szemét legalább 1 percre... Erre felkapta a vizet és otthagyott a szobában. Persze utána jött a sajnálom blabla nem vágtam mi a baja.. 2hete mikor azt hitte már alszok, de kimentem wc re, láttam hogy a laptopján egy szőke csaj videóját vagy streamjét vagy milyét nézi, aki eléggé lenge ruhában volt. Persze azonal bezárta. Másnap megnéztem az előzményeket, és instán, meg több oldalon is ezt a csajt nézegeti, meg még másik 2-t. Cosplay meg játékos videósok. Megkérdeztem tőle itthon hogy mi a baja velem? Nem vagyok neki már elég jó ezekhez képest? Csak annyit válaszolt hogy hülye vagyok, minek kell kémkednem utána. Inkább azóta is bezárkózik a szobába, vagy a telefonjával a wcre.

2 hét alatt nem tudtam vele megbeszélni bocsánatot se kér választ se ad. Mondaná hogy nem tetszek már neki és akkor lelépek... Én még szeretem őt, megbpersze megnézhet más nőt, de ez már beteges hogy engem is llyanná tenne, és nem is fekszik le velem és folyton ezeket nézi.

Mielőtt azzal jönnétek biztos rondább lettem mint voltam, nem. 56kg vagyok 170cm derékig érő szőkés barna hajjal. Járok hetente edzeni, vagyis most már a covid miatt csak futni. Adok magamra, nem vagyok slampos, 24 éves vagyok.

Attól félek hogy ha emiatt szakítok vele hibát követek el mert ez csak gyerekes viselkedés s ideiglenes (ő is 24),de ha meg mellette maradok akkor a végén meg is csal vagy ő hagy el ha talál olyan csajt. :(


2021. febr. 26. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem a pasid belezugott valaki masba es teged probal olyanna formalni mint az a csaj. Szex kozbe is azert nem nezett rad mert azt probalta elkepzelni hogy vele van. Szerintem simman szakits.
2021. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
En nem bagatelizalnam, hogy ez gyerekes. Amikor a masikat meg akarod valtoztatni, az baj. Nem felelsz meg neki ugy, ahogy vagy. Nem hiszem, hogy neked reszt kene venni egy ilyen versenyben. Inkabb keress egy normalis pasit.
2021. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Látott egy nagyon jó csajt akire egyből felállt neki és azóta csak az jár a fejében...és szeretné ha úgy néznél ki.....
2021. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én is egyre jobban a szakításra hajlok :(

3as: igen ezzel tisztában vagyok, ezt írtam le.

Már olyan szarul érzem magam mióta erre rájöttem. Eddig úgy gondoltam magamra hogy neki én vagyok az etalon (még mielőtt ilyen furcsa lett). Azóta meg egyre kevesebb az önbizalmam. A haverjaival is folyton arról beszélgetnek hogy melyik ilyen csaj hogy néz ki, meg kit érdemes csekkolni, persze amikor odamegyek akkor másról beszélnek rögtön. Nekik nincs barátnőjük, de neki van.. Még van..

2021. febr. 26. 19:58
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

figyelj neki ez k**úrvára kényelmes így, van egy barátnője, elmondhatja, hogy milyen jó csaja van, úgy tudja számodra ő életed szerelme, ő jól megvan a kis világában...


Ha valóban szeretitek egymást akkor a következő történne:

- Te ezt így mindet töviről hegyire elmondanád neki

ő türelmesen meghallgatna, és megértené a gondjaidat és rád koncentrálna, veled törődne és elfogadna úgy amilyen vagy.


De..te ezt így nem is mered elmondani neki, félsz a reakciójától, félsz, hogy esetleg veszekedni fog vagy ki fog akadni, vagy rögtön vége lesz...


Ez így nem jó, az egész nem jó így aranybogaram.

2021. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki mindent, nem is tudom magamban tartani ha valami zavar.. Ő hallgatott, nézett magaelé a földre és olyan képet vágott hogy fejezzem már be. Végén megkérdeztem, hogy ha én nem vagyok már jó neki? Erre jött a válasz hogy mégis miért kell kémkednem utána, nincs más dolgom egésznap? És hogy hülyeségeket beszélek mert többet látok bele ebbe az egészbe mint ami van. Mikor megkérdeztem hogy akkor miért hidegült el arra meg ugyanaz volt a válasza hogy hülyeségeket gondolok már megint.

Nem tudtam vele beszélni. Elmegy mellettem a lakásban,mint aki megsértődött.

2021. febr. 26. 20:13
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed magad ebben a kapcsolatban? Jó vele együtt élni? Önmagad lehetsz? Őszinte? Boldog vagy vele? Van félni valód? Vonzódsz még hozzá?


Ez úgy mind mindentől teljesen függetlenül.

2021. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyesnél a pont, mondom ezt 34 éves nőként. Sajnálom
2021. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ma eljöttem az egyik barátnőmhöz tanulni, azt mondtam a barátomnak hogy fél8ra otthon leszek, de végül ittmaradtam. Nem is keresett engem. Holnap elmegyek a többi cuccomért és hazaviszem a szüleimhez..

2021. febr. 26. 20:44
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Akkor meg mit lógsz itt? Csajos este van péntek!


Buli , zene, fű szex

2021. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!