Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez akkor már ugye a végső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor már ugye a végső jel, h kb semmi értelme?!

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt, 2 éve kérte meg a kezem. Nagyon fiatal voltam, amikor megismerkedtünk, ő pedig idősebb tőlem. Az elején még ugye középsuliba jártam, utána képzésre, aztán családi problémák miatt nem tudtunk összeköltözni (az én anyukám egyedül maradt, és nem akartam magányosan otthagyni egyedül a családi házban)

De ennek már kb fél éve. Sajnos az összeköltözésről is nehezen egyezünk meg. Neki is ott van a családi ház, nekem is (a saját-saját nevünkön). De a másik anyjához nem akar egyikőnk se költözni. Most nagynehezen eljutottunk oda, hogy oké, akkor félreteszünk, és elmegyünk majd albérletbe.

De ami bökkenő megint feljött, az ismét egy múltkori régi hibája: a gépén észrevettem, hogy mintha megint regisztrált volna valami társkereső oldalra... Kb 1 éve is előfordult már ez, akkor is lebukott, hogy ilyen oldalakat nézegetett, és még egy fél perces hívást is megláttam a telefonjában egy ilyen nővel. De ugye megmagyarázta, hogy csak kíváncsiságból, és ő nem csinálna semmit egy ilyen lánnyal, és én ezt elhittem neki, mert az évek alatt nem egy flörtölős, szoknyapecér embernek ismertem meg. De most megint ez a számítógépén... Kérdezzek rá? Vagy hagyjam kibontakozni a dolgot? Nem is tudom már mit gondoljak. Ez a dolog szerdán volt, azóta nem láttam ilyet a gépén, bár ki tudja, lehet hogy azóta a telefonja böngészőjében nézegeti...

Hétköznap nem is vagyunk együtt, nem is találkozunk, nagy nehezen max heti 1x, de az is mindig problémás, mert hogy ő későn ér haza, vagy fát kell vágnia, vagy fáradt stb... Pedig nem nagy távolság van közöttünk, kocsival 10-15 perc. Csak hétvégén vagyunk nonstop együtt, pedig elvileg szeret, és velem akar lenni, és úgy érzem, hogy az évek alatt mindenben egységben voltunk, és tényleg én vagyok neki a top1 az életében, nincs neki jobb haver, vagy jobb barátsága, kapcsolata, stb.... De már nem is értem, mit gondoljak.... Most akkor szeret, vagy nem, vagy tényleg meg akar csalni, vagy ilyen dolgok miért vannak egy férfi életében?

Elfogadok bármilyen véleményt, csak légyszi normális hangnemben, mert így is elég rossz már ez az egész :(

Köszönöm

22L


2019. márc. 26. 06:27
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Felteszed a kérdést, utána meg mentegeted.....

22éves vagy, nem 52,! előtted még az élet , és annyi pasid lehet még, amennyit csak akarsz.

2019. márc. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak ha szeretsz valakit, akkor nem rögtön eldobod :( Meg belülről soha nem tudod normálisan látni a helyzetet... És lehet h egy apró hibán csúszik el az egész, amin lehetne változtatni, mindkét részről.
2019. márc. 26. 07:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő se egyből dob el téged, csak majd akkor, ha összejött az új nő. Azért társkeresőzik, mert ő már nem tervez veled hosszú távon.
2019. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Amit te apro hibanak latsz, az amugy a tisztelet teljes hianya feled.
2019. márc. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Lattam marolyat, hogy csak azert hogy egyutt aludjanak, utaztak 40 km-t, es h ne heri egy legyen. Nekem ez a heti egy nagyin fura, foleg, ha komoly kapcsolat.

Honnan tudni, hogy nincs neki mas a het tobbi napjan? Vagy randizik minimum

2019. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Ha csak kíváncsiságból nézne ilyen oldalt akkor elmondaná, megosztaná veled a tapasztalatait.

Negyed órát simán autóznék, hogy lássalak..

2019. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azon csodálkozom, hogy két éve jegyben jártok, de még sose laktatok együtt? Esküvőtök terveztek? Miért kért meg? És ha a jegyese vagy, miért csak heti egyszer találkoztok?


A másik problémádra meg azt tudom mondani, hogy kérdezd meg, ha hiszel neki, akkor nincs gond. Ha meg nem, akkor tökmindegy, hogy társkeresőzik-e vagy sem, mert oda a bizalom.


De én sokkal inkább a kapcsolatotok alapjait nem látom, legalábbis az alapján, amit leírtál.

2019. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek...
2019. márc. 26. 17:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem tudom milyen apró hibáról beszélsz... 5 év után sem éltek együtt, és max hétvégén taliztok, mert mindenféle kifogások miatt nem akar többször látni, ráadásul kifelé kacsintgat elég egyértelműen. Aki valóban szeret, az veled akar lenni, élni (Amúgy most őszintén, órákig tart egy favágás, ezért nem ér rá? Meg ha én fáradt vagyok, 15 perc semmiség hogy láthassam a szerelmemet). Szerintem már csak megszokásból van veled, de amúgy nem tervez hosszútávra, sajnálom :(.
2019. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!