Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, volt már, hogy teszteltét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már, hogy teszteltétek a pasit(okat) és rosszul sült el, kidobott titeket?

Figyelt kérdés
Mi volt a teszt? H éreztétek magatokat miután emiatt kilettetek dobva?
2021. febr. 27. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nem. A tesztelgetés hülyeség. Sokkal több értelme van

1. Fenntartani egy menekülőutat, ennek nem kell bonyolultnak lennie, elég némi kp, és egy terv hogy kihez (szülők, barátok, stb) megy az ember ha rosszra fordulnak a dolgok.

2. Hallgatni a megérzésre. Ha már ott tart az ember hogy "tesztelni" akar, akkor az a kapcsolat régen rossz. Sokkal értelmesebb szakítani tesztelgetés helyett.

2021. febr. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam ennyire amatőr soha.
2021. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Egy kapcsolat alapja a bizalom. Legalábbis normáliséknál. Megértem, ha valaki emiatt szakít.


Bezzeg ha fordítva lenne feltéve a kérdés, már jönne az összes feminista szétoltani a világot, hogy egy ilyen kérdést hogy mer valaki kiírni.

2021. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Tesztek azoknak kellenek, akik nyomorékok mentálisan, lelkileg, és nem tudják a kis szájukat kommunikációra használni. Mindkét nemnél.
2021. febr. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Én teszteltem, de nem lettem kidobva.:D

Észrevettem az iwiw ismerősei között egy olyan lányt, de olyat, hogy a szájam is tátva maradt. Kb. mint Palvin Barbara. Ráadásul a párom több ismerősének is ismerőse volt. Valahogy fura volt nekem a csaj, meg a kép is. A sok rozzant átlagjóska és átlagmari közt ez a démon.:) A kép túl profi volt, a csaj túl szép és túl kihívó. Ráadásul valami bikinifelsőben pózolt a tökéletes idomaival. A profiljáról üvöltött, hogy nem valódi személy, vagyis valódi, csak épp nem az én párom bolygójáról való. Kíváncsi lettem, hogy egy ennyire nyilvánvalóan álprofilt miért jelölt be vagy miért igazolt vissza a párocskám. Ennyire hülye lenne vagy ennyire jól mutat az ismerősök közt egy ilyen csaj, akkor is, ha egyértelműen kamu? Még a párom néhány hímnemű rokonára is ráírtam, honnan ismerik ezt a lányt? Hát lehet, hogy leégettem magam ezzel, de semmivel nem voltam égőbb ezeknél a rozzant pasiknál, akiknek "ismerőse" volt ez a tünemény. Mert persze egyik se ismerte. Az egyik írta, hogy nem ismeri, de tetszett neki, ezért visszaigazolta.

Fogtam magam és a lány nevével létrehoztam egy e-mail címet és írtam egy levelet a páromnak, hogy szívesen megismerném. Esze ágában se volt válaszolni. Nem tudom, hány napig vártam, de semmi válasz.

Akkor odaálltam elé és megkérdeztem, honnan ismeri ezt a csajt iwiwen. Azt mondta, sehonnan, ő mindenkit visszajelöl, aki őt bejelöli, mert nem tudja mindenkiről biztosan, hogy nem ismeri-e valahonnan. Akkor ezt nem vettem be, de azóta nekem is van annyi ismerősöm Fb-on, hogy őszintén szólva már én is visszajelölöm azt is, akiről fogalmam sincs kicsoda, mert a munkámból kifolyólag nagy sértődések lehetnek, ha nem igazolok vissza valakit, akit pl. ismernem kéne, csak nem emlékszem rá. De mindegy, naív azért nem vagyok. A párom nem azért nem írt vissza a csajnak, mert annyira én vagyok az álomnője, hanem mert szerintem első másodperctől tudta, hogy csak én tesztelem. Meg azt is tudta, hogy egy ilyen nő soha a büdös életben nem írna rá. Amúgy meg ha jól emlékszem, a Nokia arca volt a lány, ezer helyen fent volt a képe a neten, itt segítettek gyakorin őt "beazonosítani."

Ezen kívül nem teszteltem soha, más módon megőrjítettem még néhány évig a féltékenykedésemmel, aztán később már nem érdekelt, ma már az se érdekelne, ha megcsalna.

2021. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is teszteltem. Miután megcsalt, megígérte, hogy nem teszi többet és mindennél fontosabb vagyok neki, de nem tett semmit hogy ezt érezzem, sőt a tetteivel méginkább bizonyította hogy hűtlen. Én gyanakvó voltam, mert a 3 dologból amit kértem (telefon megmutatás, barátoknak bemutatás és hogy tudjak róla, ha találkoznak véletlen) semmi nem valósult meg. A teszt azzal zárult, hogy még én voltam a szár és mit képzelek magamról, meg mennyire tartom őt ha ilyen szemét vagyok vele. Egyszóval még neki állt feljebb. Azt bevallom, hogy nagyon tapló módon beszéltem vele, de megérdemelt, mert a szavai folyamatosan ütötték egymást. Szerda óta pedig szingli vagyok, és vége lett ennek a 4 hónapos rémálomnak. Sokkal többre tartottam őt. Ez van, butaság a tesztelés, de nekem megadta a végső löketet a szakitashoz, ami még végsősoron pozitív.
2021. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszteltem. Nem adott rá okot, hogy ilyesmihez kelljen nyúlnom.
2021. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!