Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a párom és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom és én vagyok féltékeny. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Előző évben többször megcsaltam a barátnőm, érzelmileg elhanyagolt, érzelmileg keveset nyúltott nekem. Erős volt bennem a gyanú, h ő is megcsalt, így talán bosszúból belementem egy olyan dologba, ahol közel kerültem egy másik lányhoz.


Előtte gyakran éjszakákat nem aludtam a párom viselkedése miatt.


Sajnos a sors úgy hozta, hogy többször félre léptem egy lánnyal, akivel alakulóban volt egy kapcsolat, de kiderült, hogy nem passzolunk össze.


Azóta is a jelenlegi párommal vagyok és valamiért, tudat alatt el kezdtem féltékenykedni 2-3 hete.


Ezt a párom is észre vette már.


Miért én vagyok féltékeny? Miért én kutakodok utánna?

Fordított esetben eszem ágába sincs féltékennyé tenni, épp elég ha én vagyok az.


Köszönöm, de semmi szükségem nincs a "letolásra", tudom h én vagyok a szemétláda..


2021. márc. 1. 05:39
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Mert most mar tudod, hogy mennyire konnyen felre lehet lepni, hazudni, megtenni, anelkul hogy kiderulne. Velem is csaltak mast, es most en kattogok, h ha tizkor lefekszik, neme mashoz megy. A bizalmat ujra ki kell epiteni
2021. márc. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Ez olyasmi, hogy a tolvaj is azt hiszi hogy meg akarod lopni.


Anno mikor összejottem egy sraccal es a szerelem elso honapjaiban voltunk, még ki sem lett mondva azinte hogy járunk, engem nagyon meglepett hogy a semmiből a nagy szerelemben hirtelen elkezdett féltékenykedni.

Ilyenkor mindig az a feltekeny akinek vaj van a fején. Már akkor is sejtettem

2021. márc. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy amit az első írt vagy utólag próbálod a lelkiismereted alól felmenteni magad és találni valamit.
2021. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magából indul ki.
2021. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, hogy már keresed a kiutat a kapcsolatból, mert valahol mélyen tudod, hogy már rég tönkrement. Ennek ellenére nincs gerinced kiállni és szakítani, inkább benne keresed az okot, a hibát.

Bosszúból megcsalni (mikor konkrétan nem is biztos, hogy megcsalt)? Ugyan kérlek. Azért csaltad meg, mert vágytál rá. Ne kend másra!

Te már régen nem tiszteled a párodat (ha tisztelnéd, nem mentél volna félre) és bűntudatod is van. Az alap problémáitok se oldódtak meg, gondolom. Valószínűleg te csak azt érzed, hogy valami nagyon nem okés és ez féltékenységben manifesztálódik.

2021. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Többre tartod magad mint a párod. Neked szabad de neki nem, és ezért oda is figyelsz, hogy ne tegye meg.
2021. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!