Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha fél év után nem változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél év után nem változott akkor nem is fog?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint fél éve vagyok vele eggyütt,az első hónap után már tele voltunk problémákkal amiket kb soha nem bírunk megbeszélni.Amikor sikerül utána sincs semmi változás.Szerintetek hagyjam vagy tartsak még ki mellette?Szeretem de teljesen kikészít.

2021. márc. 2. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég időt adtál már neki,most jöhet az hogy szünetet tartotok,adsz neki 1 hónapot hogy változtasson a dolgokon ha nem javul akkor nincs értelme erőltetni,legalább is én így látom.
2021. márc. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet. Ha eddig nem változott, és hajlandóságot sem mutatott arra, hogy változzon, akkor maximum a szünet és a hiányod fogja rábírni semmi és jobb hagyni, mint elpazarolni egymásra egy csomó időt. Hosszú távon szakítás lenne vége.
2021. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elöző 2 nek igaza van, ha változhatott volna már változott volna.
2021. márc. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szünetet sem tartanék. Már kimutatta a foga fehérjét igen hamar és te így is vele vagy. Minek változna meg? Egy fél éves kapcsolatért meg pláne? Inkább állj tovább, mielőtt jobban el nem kezdesz kötődni hozzá.
2021. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress kommunikációs technikákat, és próbáljátok ki őket.

Volt már hogy elegem lett, szakítani akartam, és hirtelen partner lett benne. Aztán később minden vissza a régibe. Ha nem látsz érdemi változást, akkor nem is lesz.

A mostani párommal is voltak ilyen gondjaink, és idő volt, de ő tényleg változtatott. Nekem is kellett.

Ő amolyan, ne beszéljünk meg semmit, csak lépjünk túl rajta típus volt. Sok idő és türelem volt, hogy rávezessem, jobb ha megbeszéljük a dolgokat, különben két év múlva ugyanebben toporgunk majd. Volt hogy feladtam, és nem akartam megbeszélni és még ő jött, hogy de meg kell, hogy jó legyen a kapcsolatunk.

Ő az első ilyen, akivel találkoztam. Ritka kincs, úgyhogy vigyázok rá mint a szemem fényére. De léteznek ilyenek, az a lényeg.

2021. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ember sosem másért, hanem csak önmaga miatt tud (tartósan) megváltozni.

Félév szerintem nagyon-nagyon kevés idő egy kapcsolatban. Szinte semmi.

2021. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ha egy hónap utan problémák vannak , az azt jelenti hogy az alap személyisége nem tetszik , nem passzoltok. Ilyenkor még nem szoktak gondok lenni.
2021. márc. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség az, amikor ugyanazt csináljuk más eredményt várva.

Ti még ennyit sem tesztek. Nincs valami, amit tesztek, amin változtatni kéne. Egyszerűen nem csináltok semmit. Ha nem megy, mit akarsz erőltetni? Megveszéltek valamit na persze. Ha a megbeszélésnek van végeredménye, akkor egyik vagy mindkét fél változik. Ezek a változások belül zajlanak le, és látszódik az eredményük. A párodnál ilyen nincs.

2021. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni. Ráadásul már az elején ez van, amikor úszni kéne a boldogságban.
2021. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8as,ennyi infóból te ezt hogyan is szürted le?Röviden leirtam a dolgot,nem terveztem regényeket írni a kérdéshez.Ha valami fontos szerinted kimaradt akkor kérdezz rá esetleg,ne pedig olyanról írj véleményt amiröl a minimálisat tudod.
2021. márc. 3. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!