Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fizessem a spirált?

Figyelt kérdés

Egy nőgyógyászati probléma miatt hormon tartalmú spirált kell felrakatnom, ami védelmet nyújt, nem kell óvszert venni. A spirál ára 60.000 körül van, a felhelyezés 30.000. A spirált ti felesben fizetnétek? hogy működik nálatok?

22L



2021. márc. 3. 13:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szoktuk forintra odaadni egymásnak a dolgok árát, de alapvetően igen, felezzük. Én fizetem magamnak a fogamzásgátlóm, a párom meg egyedül fizet kettőnknek valamit hasonló értékben.
2021. márc. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a párodtól függ, én magamnak fizettem, úgy gondoltam, neki nem kell beleadnia, de ha anyagi nehézségekkel küzdesz, és ő is pozitívan áll hozzá, akkor besegíthet. Beszéljetek róla :)
2021. márc. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Ha szakítotok mondjuk holnap, akklr viszi a spirálod felét? Nem is értem a kérdést. Eü. okok miatt van rá szükséged, szerintem nyugodtan kifizetheted magadnak.
2021. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
99%

A spirált felrakjak az sztk-ban ingyen.


Amúgy ha sokat számítana nekem ekkora összeg, akkor megkérdezném a párom, hogy tudja-e állni a felét.

2021. márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó vagyok. Mióta vagytok együtt és az óvszert hogyan fizettétek.

Mert mondjuk ha azt mindig a pasi vette, akkor kicsit gáz elkérni a spirál árának a felét. Ha felesben ment, ezt is felezhetnétek.

2021. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
18%
A tabit menszi előtt is felesbe vetted vagy mi?
2021. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%
Nem lenne pofàm elkérni a spirál árát úgy, hogy nem is a védekezés a közös cél, hanem hogy a te nőgyógyászati problémád megoldódjon...
2021. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
Terméeszetesen NEM fizetnék bele, mivel nem védekezési célra teteted fel, hanrm egészségi problémára ;)
2021. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de hiába eü célból teteti fel, akkor sem kell mellette gumit venni, ergo védekezés helyett is az van használva. Ha a gumi felesben volt fizetve, miért ne lehetne ebbe is beleszállni?
2021. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Figyu azerintem van aki plasztikmellet, van aki fogsort csinaltat a pénzes pasijával fizetteti, mert a ferfi dolga a csalad megelhetesenek eloeremtese, a spiral egy antidepresszans, rakenik a hormonokat, ami spermicidet hatastalanitja.
2021. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!