Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati gondok a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati gondok a pénz miatt, ezek megoldása ?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs fagyasztóm csak kis hűtô egy fiokkal ezért Nemtudok fagyasztani semmit.

Szerintetek a havonta/kéthavonta fodrász sok?

Ruházat turibol nagyrészt , néha egy egy cipő újonnan és persze fehérnemű is új azt nem lehet hasznàltból. Párom engem ekéz, hogy sokat költök de esküszöm szerintem nem. Nem tűnik kirívónak egyik kiadás sem.


2021. márc. 3. 13:14
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
88%

Igen, ha ennyire különbözik, akkor külön.

De azért főzzél rá, ha így gondolod - csak vegye meg magának az alapanyagokat. Vagy a közös részét, az egész alapját vehetitek együtt, csak a minőségi darabokat vegye hozzá maga.

Ha nem így tesztek, akkor rajtad kéri számon ezt is, mert nem hiszi el, hogy ő fogyasztja el.

2021. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
10%

"2 hónapos lenövéssel munkahelyre jàrni nem lenne jó ötlet, igénytelen."


Őszülsz?

Ha nem, mi a fenének fizetsz azért, hogy ártsanak a hajadnak (vagyis festve legyen)?

2021. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
10%

A festést kérdezd meg tőle.

Ha elvárja, akkor közös költség, ne kérje számon.

Ha nem kell neki, inkább ne csináld.

Amúgy létezik olyan, hogy hajtő festés, sokkal olcsóbb.

2021. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Nem ennyire aránytalan, én is eszem főtt ételt, de ha én nem főzök éppen mert nincs időm/ kedvem akkor úgyis jó. Én inkább ezen spórolok mint magamnak mázoljam a hajam....


Csak kicsit furának érzem ezt, de ha Ő így áll hozzà akkor én is tudok ilyen lenni...

2021. márc. 3. 13:59
 15/53 A kérdező kommentje:
A festést nem ő várja el hanem én, igénytelen ha nincs festve , az a tipikus barna-szürke seszín, helyenként ősz szálakkal. Csak tőfestés nincs, mert nem olyan technikával van festve. Meg tényleg munkahelyen emberek között ez fontos.
2021. márc. 3. 14:01
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
És ő mire költ,ami csak az övé?Biztos van ami meg szerinted felesleges.Megmondanám neki,hogy foglalkozzon a saját dolgával,semmi olyanra nem költesz,ami felesleges,vagy sokba kerülne.
2021. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
24%

Légy szíves, pontozzál, mert valami elmebeteg nekiállt lepontozni azt, ami neki nem tetszik.

Csak szólok, hogy a hajfestés NEM létszükséglet!

Amúgy általában a főtt étel valamivel olcsóbb, ha nem számítjuk a munkádat, míg elkészíted. Spórolni az étellel úgy tudsz igazán, ha nem eszel, vagy keveset - de az a férfinak nem szokott menni.

2021. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
16 ezeken merült fel a vita , igazából ő a kajàra költ sokat, költséges hobbija nincs. A haját pl a tesoja nyírja géppel egész rövidre.
2021. márc. 3. 14:04
 19/53 A kérdező kommentje:

17 Akinek szép színű és ősz szálaktól mentes a haja annak nem létszükséglet. Másoknak igen.

Nem hiszem el, hogy más úgy hagyja hagy nőjön az ősz lobonc.

2021. márc. 3. 14:06
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Vezessétek táblázatban a kiadást. Az övét is. A kajanal alap dolgokat, tehat amit mindketten fogyasztotok felezzetek, a többit intézzetek külön.nyugodtan főzhet magára, ha már ennyire okos, meg amugy is. A fodrász attól függ mennyi. En magam festem de megértem ha nem tudsz vele otthon kínlódni. De vannak elszállt árak, nem tudom a tied mennyiert dolgozik. De ha turiba jarsz valószínű nem a draga helyekre jársz. A turis ruha tenyleg olyan hogy ki kell fogni. En arra szoktam figyelni h ilyen egynek jó lesz, meg nem annyira jó de olcsó db- okat nem veszek meg csak azert mert olcso.
2021. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!