Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati gondok a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati gondok a pénz miatt, ezek megoldása ?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs fagyasztóm csak kis hűtô egy fiokkal ezért Nemtudok fagyasztani semmit.

Szerintetek a havonta/kéthavonta fodrász sok?

Ruházat turibol nagyrészt , néha egy egy cipő újonnan és persze fehérnemű is új azt nem lehet hasznàltból. Párom engem ekéz, hogy sokat költök de esküszöm szerintem nem. Nem tűnik kirívónak egyik kiadás sem.


2021. márc. 3. 13:14
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

40 Megcsinálni én megcsinálom akkor külön kasszából.

Ideges vagyok Bocsi

2021. márc. 3. 15:00
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy: ki kell számolni a költségeket, mert szerintem nincs képben. Azt képzeli, hogy a hús nem olyan drága.

És rendesen számold ki! Úgy látom, szeretnéd ezt megúszni, de nem fog menni.

2021. márc. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

42 Képben kellene lenni mert mielőtt velem összejött egyedül élt, gondolom csak evett valamit akkor is...

Jól érzed meg akarom úszni nem szeretem ezt az én pénzem, te pénzem dolgot de ha muszáj hát muszáj.

2021. márc. 3. 15:06
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak a KONKRÉT dolgokból értenek.

X forint erre, Y forint arra.

Ha csak azt mondod, hogy sok, vagy kevés, azt nem érti.

2021. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%
miért nem lehet leírni a bevételeket?
2021. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

45 Mert Ez is rám maradna, és nincs már erre is kapacitásom.

Mondjuk a nagy része megvan a netbankban a kiadásoknak. Lakbérről is van számla és csekkek is. A párszázas tételek nincsenek meg csak.

Mivel előttem egyedül élt, tudja hogy mennyibe kerül az étel vagy a számlák.

Nem szeretem a kötekedést ha továbbra is ez lesz megy a külön kassza.

2021. márc. 3. 17:04
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is azt gondoltam, nem érdemes írni a kiadásokat. De aztán kb. másfél hónapja elkezdtem, és meglepődtem, szóval azt mondom, igenis legalább 3 hónapig nagyon pontosan, őszintén elszámolva érdemes.

Aztán ezt mutasd meg szépen a pasidnak is.

Én azonnal külön kasszára mennék, a közös dolgokat fizetném továbbra is felesben. Az étkezés nem közös dolog. Soha nem értettem, mitől az. Teljesen más étvággyal, igényekkel rendelkeztek ti is. Pl. mi is így vagyunk ezzel, nem is közös a konyhapénz. Nem értem, miért kellene egy nőnek egy férfit etetni. Mert azt elhiszem, hogy neki rohadt kényelmes, hogy be van vásárolva, meg van főzve neki és még kevesebbet is kell erre költenie.

Más: nekem bőven átlag feletti a jövedelmem, de csak 4 havonta járok fodrászhoz. Én megtehetném, hogy hetente menjek akár, de úgy gondolom, ha az ételen kell sprórolni, meg turkálókból öltözöl, akkor túl gyakran jársz fodrászhoz a lehetőségeidhez képest. Lehet érdemes volna egy fenntarthatóbb frizurát választanod és/vagy magadnak festeni professzionális festékkel.

2021. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:

47 Magamnak nemtudom festeni, meg nem sima egyszín, ezért nemjó a tőfestés sem.De úgy vagyok vele, nekem ez fontos, másnak meg más.

Másnak a napi drága fajta kávé a fontos, vagy ne adj isten a cigaretta...Ugyanez, hogy engem a kaja sosem érdekelt, csak szükséglet, hogy egyek valamit és kész... mást meg érdekel és központi téma náluk a mit egyek mit főzzek.

Igazából a netbankon minden megvan ,megnéztem tegnap,pár ezer nincs meg ( ez az , ahol nem lehet kártyával fizetni pl kisbolt vagy az egyik Turi).

2021. márc. 4. 08:26
 49/53 A kérdező kommentje:

Valószínű ha lesz még 1 db rossz szava vagy megjegyzése akkor csak bekeményítek és mindent külön.

Csak hát naiv voltam én azz hittem ha már párkapcsolat akkor elfogadjuk egymás “ hülyeségeit” mint hogy ő szereti a hasát és kólát inni ... én meg szeretek turizni és fodrászhoz járni pl. Valahogy nem így akartam én ezt. Szüleimnek sosem volt téma, hogy apu horgászik és költ erre anyunak is megvannak a maga dolgai amiket magára költ.... és elfogadják ....

2021. márc. 4. 08:29
 50/53 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínű ha lesz még 1 db rossz szava vagy megjegyzése akkor csak bekeményítek és mindent külön."


Kérdező, már volt rossz szava, hiszen ezért írtad ki a kérdést.

A párkapcsolatban alapvetően elfogadjuk egymás "hülyeségeit", de muszáj megbeszélni és kialakítani egy rendszert. Látszik, hogy nagyon szeretnéd elkerülni a konfliktust, de sajnos nem fog menni, hacsak nem akarsz az örökkévalóságig nyelni és szűkölködni a saját igényeidet illetően, és túlfizetni a párod igényeit illetően. Vagy megy ez tovább, vagy muszáj lesz a sarkadra állnod.

2021. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!