Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati gondok a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati gondok a pénz miatt, ezek megoldása ?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs fagyasztóm csak kis hűtô egy fiokkal ezért Nemtudok fagyasztani semmit.

Szerintetek a havonta/kéthavonta fodrász sok?

Ruházat turibol nagyrészt , néha egy egy cipő újonnan és persze fehérnemű is új azt nem lehet hasznàltból. Párom engem ekéz, hogy sokat költök de esküszöm szerintem nem. Nem tűnik kirívónak egyik kiadás sem.


2021. márc. 3. 13:14
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

20 Órákkal később ér haza, azért én szoktam főzni.De mint ahogy neki a fodrász a sok, nekem meg az ,hogy miatta kell annyi húst venni.

Én is tudnék mit odavàgni neki, de eddig sose tettem mert nem sajnálom ...csak ha ő meg sajnál tőlem dolgokat akkor én is így àllok hozzá.

A fodrász nem annyira olcsó de nem is legdrágább, de végre olyan a hajam amit szeretnék. Bolti dobozos festékkel festettem sulis koromban hát borzalmasan is nézett ki....

2021. márc. 3. 14:11
 22/53 anonim ***** válasza:
89%

17 valóban nem létszükséglet de ha az ember melózik,emberek közé megy legalabb erezze jol magat a bőrében. Biztos mindenkinek az életben van olyan ami felesleges( mas szerint ).

Ételben sem létszükséglet minden amit megveszünk. Gondolom a pasija sem kenyeren es vizen él.

2021. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

22 Igen. Valamint máson meg spórolok amit meg tudok csinálni magamnak pl a körmöm évek óta én csinálom.

Én is mondhatom nem szükséglet a kóla és főleg az is egészségtelen mégis veszek neki Pepsit mert szereti.

2021. márc. 3. 14:14
 24/53 anonim ***** válasza:
90%

"Órákkal később ér haza, azért én szoktam főzni.De mint ahogy neki a fodrász a sok, nekem meg az ,hogy miatta kell annyi húst venni."

Na nálunk pl. nincs ilyen aránytalanság. :D

Én vega vagyok, párom nem. Abban állapodtunk meg, hogy alapvetően vega kaja van itthon, ha meg ő húst akar enni, akkor majd intéz magának. Megveszi és elkészíti, vagy rendel, vagy hoz étteremből, vagy hasonló. Én se várok tőle külön energiabefektetést állandóan olyan dolgok miatt, amik kizárólag csak nekem fontosak.

Hasonlót vázolnék fel neki a helyedben. Ő intézzen magának húst, te intézz magadnak fodrászt, aztán kész, mindenki megkapja ami neki fontos, anélkül hogy a másiknak kára lenne belőle.

2021. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
87%
21# ja értem. Hát pont ez az hogy neki meg a kajából kell több. Mondom össze kell írni, aztan meglepődik. Mondjuk a társadalomba bele van kódolva hogy kajara kell költeni, akkor is ha nem kellene húst hússal zabálni, de mindegy. Nagyon el vannak szállva az árak. Elhiszem hogy rosszul esik. Magán nem akar változtatni csak a te dolgaidat.
2021. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

24 Most haragszom rá , de 10/12 óra fizikai munka után nem várnám el tőle, hogy odaálljon főzni.


25 Fizikai munkát végez,nah meg szereti is a hasát. Ennek ellenére nem elhízott. Csak igen ez a baj amit Te is írtál, én nem akartsm változtatni azon, Hoyg szereti a húst és a kólát akkor ő se akarjon hogy szeretek turizni és szeretem ha szép a hajam.

2021. márc. 3. 14:22
 27/53 anonim ***** válasza:
76%

"10/12 óra fizikai munka után nem várnám el tőle, hogy odaálljon főzni"

Sejtettem. :))) Éppen ezért írtam, hogy "vagy rendel, vagy hoz étteremből, vagy hasonló". Mondjuk a párom 9 óra fizikai meló mellett is tud néha tölteni egy kis időt valami hasznossal itthon, igaz ő akarja is. :D

2021. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
76%
tudod amikor egy férfi már azzal jön hogy ne járj fodrászhoz, az azt jelenti hogy már nem szeret. egész egyszerűen nem akarja hogy több pénz menjen "beléd", márt neki már a "nem kellesz" befektetésében vagy. magára viszont gondol, főzzél neki miegymás, netto önzőség. a ruhatáradat évszakontként töltsd fel pár ruhával és igenis adj magadra, fodrászra, sőt még krémet is vegyél. ugyanis ha lapátra tesz, legalább jobb esélyekkel indulsz...
2021. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
76%

keressetek mindketten jobban fizeto munkahelyet es akkor nem kell ilyeneken problemazni.


pl. a havi kethavi fodrasz alapvetoen sok szerintem, en felevente jarok vagatni a vegebol. persze vannak fazonok, amik gyakoribb karbantartast igenyelnek es nem is lenne ezzel gond, de ha pl. netto 130at keresel es havonta 10 ezret otthagysz a fodrasznal, az gaz. ha nem telik ra, nem kell festetni a hajad, vagy fesd magadnak.

ruhazkodas ugyanez. normalis amyagi helyezttel ez nem kene, h gondot okozzon.


vagy ha ennyire problemas, ne legyetek teljesen kozos kasszan, hanem mindenki adjon bele havi x forintot a kozos dolgokra, es a maradekot meg arra koltod, amire akarod.

2021. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írjatok fel egy hónapot a vitás tételekből, hogy mi mennyibe kerül.

A te oldaladon legyen ott az 1 havi fodrász, ruha és cipő (leosztva egy hónapra az éves vásárlás), az övén a hús meg a kóla.

Nézzétek meg: ha ezek kb. egyensúlyban vannak, akkor rendben, ha meg nem, akkor valamelyiket csökkentsétek.

Ha ezek után azt mondja, hogy "nekem nem kell semmi", akkor ezentúl vásároljatok mindketten magatokra a saját pénzetekből.

2021. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!