Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati gondok a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati gondok a pénz miatt, ezek megoldása ?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs fagyasztóm csak kis hűtô egy fiokkal ezért Nemtudok fagyasztani semmit.

Szerintetek a havonta/kéthavonta fodrász sok?

Ruházat turibol nagyrészt , néha egy egy cipő újonnan és persze fehérnemű is új azt nem lehet hasznàltból. Párom engem ekéz, hogy sokat költök de esküszöm szerintem nem. Nem tűnik kirívónak egyik kiadás sem.


2021. márc. 3. 13:14
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
35%

Sosem értettem, hogy egy csóró pasinak minek nő?

Ez olyan, mintha egy Ferrarit akarnék, miközben egy olajcserére rámenne az éves spórolt pénzem. :(

2021. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

27 Hétvégén segít, nem ez a gond , simán megfőzne ha ő lenne itthon. De ez így jött ki.


28 Nem lennék igénytelen , nekem ezek fontosak, és igen csak cipő meg fehérnemű amik újak. Na meg nem eltartott vagyok, van keresetem!


29 Nem olyan egyszerű váltani, pláne most a Covid miatt sem tudni mit hoz a jövő én most örülök, hogy van munkàm.

2021. márc. 3. 14:33
 33/53 A kérdező kommentje:

30 Lehet az lenne a jó rezsi és lakbér felezve minden màs külön.

Havonta felírni nem nagyon van értelme, ha most pl veszek egy jobb minosegi cipőt nem fogok venni következő hónapban is.

2021. márc. 3. 14:35
 34/53 anonim ***** válasza:
52%

"Hétvégén segít"

Tehát nem éltek együtt, hanem nálad segít a házimunkában?

Csak mert ha ketten élünk egy otthonban, akkor az hogy kiveszi a részét a házimunkából az nem "segítség" hanem alapvető feladat. :D

Még egyszer leírom: ételt nem csak otthon főzés által lehet szerezni. :)

2021. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

34 Ő költözött ide igen, előtte egyedül éltem itt de ez mindegy a probléma szempontjából.

Nekem dettó mindegy, hogy nevezem ha meg van csinálva segítség vagy feladat ... ilyenen nincs vitánk.


Mivel anyagi dolgokon van vita, ebből azért gondoltam lejön, hogy rendelni és éttermezni drága, nem fér bele.

2021. márc. 3. 14:41
 36/53 anonim ***** válasza:
100%

"ha most pl veszek egy jobb minosegi cipőt"

Ezért mondtam: oszd le egy évre, meglesz az, hogy egy hónapban mennyit költöttél rá. Egy évnél tovább nem tart a cipő, igaz? Ha mégis, akkor 2 évre oszd le.

2021. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
28%

#35

De eddig az volt a gondod, hogy így is drága hogy te főzöd meg, akkor nem tök mindegy hogy drága főzés vagy drága rendelés??? Amúgy is ő akarja enni, rendelje ő, téged meg ne érdekeljen hogy drága-e, pont ez lenne a lényeg.

Amúgy egyre szebb a sztori, tehát akkor beköltözött hozzád egy pasi aki diktátorkodik hogy te mire költhesd a saját pénzedet és hogy nézhetsz ki, ezen túl az ő külön kedvéért dolgozhatsz pluszban odahaza, ő meg "besegít" néha hétvégente? :DDD

Itt szerintem komolyabb problémák vannak, mint a fodrász ára, hogy őszinte legyek.

2021. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
57%

"Egy évnél tovább nem tart a cipő, igaz? Ha mégis, akkor 2 évre oszd le."


Micsoda?

A fene megette azt a cipőmet, ami 4-5 évet nem bír ki! Alkalmi cipőim még többet is, mert ritkán hordom őket.

2021. márc. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

37 Hello, nem kell hozzàkölteni a sztorihoz. Albérlet csak előtte én laktam itt egy magam. Nekem nem azzal van gondom, hogy meg kell főzni hanem, hogy nem fogom hagyni magam, ha fukarkodik az én kiadásaimra meg beszologat akkor én is tudok ilyen lenni és akkor ehet szendvicset meg ihat mellé vizet.


38 Off de mégis milyen márkájú cipők bírnak ennyit ? Nekem egy két évnél tovább semmi. Bàr mindenhová ( szó szerint ) gyalog jàrok ami városon belül van.Nem premium kategóriát veszek.

2021. márc. 3. 14:53
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

"nem fogom hagyni magam, ha fukarkodik az én kiadásaimra meg beszologat akkor én is tudok ilyen lenni és akkor ehet szendvicset meg ihat mellé vizet"

Hát de én is pont ezt írtam, de arra azt válaszoltad hogy 12 óra munka után ő nem fog főzni. Most akkor mégis? Vagy nem értelek. :D

2021. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!