Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok e, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok e, hogy a párotoknak bizonytalan ideig sok dolga van, és emiatt kevés időt töltötök együtt? Kitartanátok e így mellette, ameddig csak kell?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt élünk, igen. Ha azért is könyörögni kell, hogy együtt aludjunk, akkor kösz a lehetőséget, de abból már kinőttem
2021. márc. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ, meddig kell. Ha nincs konkrét időpont, akkor felejtős a pasi.


Egyszer csinálta velem ezt egy exemet, majd kiderült, hogy csak gerinctelen volt szakítani. Ebből a nincs időm rád szinte semennyi semből már kinőttem.

2021. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

El...de nem a végtelenségig. Pl.: Volt TV-s csajom, évi 8-10 alkalommal ment külföldre, hetekre. Na ezt 1 évig bírtam.

De amikor a sportoló csajaim mentek versenyre, edzőtáborba, meg hasonlók, azt elég jól viselem...sőt, néha örülök is, hogy van pár szabad hetem.

2021. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2 műszakban dolgozik párom, és 4 napot egyhuzamban igy : 2-t megy nappal 12be, és utána rögtön 2-t megy éjszakára 12be.

Általában úgy szoktunk talizni, hogy a 2.nappalos után jön hozzám este, aztán letudja a 2 éjszakást, és utána van 4 pihenő napja, akkor pedig én szoktam menni.

Azon az egybefüggő 4 pihenőnapján is általában egy fél napot tölt velem, a többin dolgozik (saját kocsiját teszi rendbe a műszaki vizsgára, meg amít épp kell, kertes házban bőven akad tennivaló).

Számára az is fontos, ha ő csinálja a dolgát, én pedig ott vagyok a közelében.

2021. márc. 3. 18:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, ez kimaradt : mindennap ír, és/vagy hív, ha nem vagyunk együtt.
2021. márc. 3. 18:09
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
hát akkor nem sok dolga van, hanem így dolgozik, és mellette teszi a dolgát. ez az élet.
2021. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj de ez nem sok dolog, hanem szimplán dolgozik és van hobbija. Exem az IBM-nél dolgozott valami IT-s poziba, ugyanígy volt a munkarendje, 2 nap nappal, 2 nap éjszaka, aztán 4 pihenő. Full egyszerű volt, az átállós éjszakáján taliztunk, illetve amikor 4 nap szabadja volt azokon a napokon is. Gyakorlatilag max 2 napig nem láttuk egymást, ennyi meg kell is ismerkedős szakaszban.

Én azt hittem valami fontos projekt miatt hetekig nem találkoznátok meg ilyesmi, de ez amit te írsz teljesen átlagos és remélem neki nem így beszélsz a dologról hogy "kitartok melletted" mert borzasztóan piócának tűnnél akkor a szememben. Ír, hív minden nap, találkoztok rendszeresen is, szereti ha ott vagy vele, akkor mi a gond? Te nem dolgozol, hogy ennyi időd van problémázni a semmin?

22N

2021. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 hónapja megy ez így, havi 1 találkozóval. Én kitartok mellette, történjen bármi is. L
2021. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rendesen foglalkozik vele, csak van munkája és hobbija. Ha számodra kevés ez az idő, mondhatunk bármit, nem fog változni. Keress olyan párt, akivel boldog vagy!
2021. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kitartottam 2 évig. Aztán meguntam. És soha többet nem várok senkire semennyit
2021. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!